КУТИЈА ЗА Накит ТОПИЛ За Жени За Складирање Вештачка Кожа Што Може Да Се Заклучи Со Подарок За Огледало За Девојчиња Или Жени,6 Слоја Голема Кутија За Накит Црвена 30?

КУТИЈА ЗА Накит ТОПИЛ За Жени За Складирање Вештачка Кожа Што Може Да Се Заклучи Со Подарок За Огледало За Девојчиња Или Жени,6

DEN 3119.84

Новак

Достапно за нарачка

Материјал : Синтетичка Стп Кожа+Кадифена Постава+ Висококвалитетен Фланелен Ентериер. Отстранлив Горен Дел : Горниот Капак На Кутијата За Накит Има Големо Закосено Стаклено Огледало Сместено Внатре.Отстранлив Горниот Дел Има 2 Прегради, А Еден Оддел Има 3 Велур Обложени Прстен Слотови. Совршен Подарок : Можете Да Ги Заклучите Вашите Скапоцени Накит Во Горниот Дел Со Малку Симпатична Брава.Совршен Подарок за Денот на Вљубените,Денот на Мајката,Денот на Благодарноста,Божиќ,Роденден и Свадба.костум За Мајка,Девојка,Сопруга, Ќерка И така Натаму. Практична Структура фиока 1 Има 20 Еднаква Големина Слотови;фиока 2 Има 12 Еднаква Големина Слотови;фиока 3 Има 4 Еднаква Големина Слотови.2 Замав Надвор Кабинети, Вклучувајќи 8 Куки И 2 Џебови, Помогне Да Се Задржи Вашиот Ѓердани Од Добивање Заплеткани. Ситно Изработена Со Избрани Материјали,Оваа Кутија За Накит Ричлн Нуди Елегантно Решение За Чување На Вашиот Накит Додека Додавате Декор Во Вашиот Дом.Со Мултифункционален Дизајн,Оваа Класична Кутија За Накит Помага Да Го Одржите Целиот Накит Безбеден и Добро организиран.5 Фиоки Нудат Голем Простор и Ги Штитат Вашите Скапоцени Предмети од Прашина и гребнатини.(Ж)Оковите И Џебовите Додаваат Повеќе Простор За Ѓердани.Се На Се, Оваа Голема Кутија За Накит е Доволно Голема за Да Ги Држи Вашите Ѓердани,Нараквици,Прстени,Обетки,врски со Манжетни,Брошеви,Синџири и Друг Накит.Спецификации : Боја : Стп Кожна Површина, Кадифена Постава материјал : Површина од вештачка Кожа, Рамка Од Влакна Со Средна Густина, Кадифена Постава;димензии : 12л Х 7 "В Х 13" (Ч) (30 Х 17 Х 33 См)Тежина : 8,3 фунти (3,77 кг)Содржина На Пакетот : 1 х Кожна Кутија За Накит1 х клуч.

Избор на клиент

Киола Дизајни Сребрена Тонирана Гравирана Овална Зебра Овална Ситница Кутија За Накит Новак
Киола Дизајни Сребрена Тонирана Гравирана Овална Зебра Овална Ситница Кутија За Накит

Кутијата За Накит Со Ситници има сјајна завршница Надворешните димензии се долги околу 4 1 / 2 инчи на 3 ин�

DEN 1.00
Коприва И Мед Џејми Накит Складирање Огледало Рамка, Сребро Новак
Коприва И Мед Џејми Накит Складирање Огледало Рамка, Сребро

Обложена со природна постелнина гарантира дека парчињата ќе останат убави и беспрекорни како денот ког

DEN 559.84
ЗСЕДП Дрвена Фиока Кутија За Накит Организатор Обетка Прстен Нараквица Ѓердан Накит Витрина За Складирање Новак
Анкус Мода собирање Подарок Кутија, Обетки / Прстени Пакување двојка во облик на срце кутија лин4933 - Новак
Анкус Мода собирање Подарок Кутија, Обетки / Прстени Пакување двојка во облик на срце кутија лин4933 -

Боја : забелешка бои сакате Тип : Кутии За Складирање И Канти Техника : Сјајна Број на модел : лин4933 Каракт

DEN 2.67
Водешији Личи Линии Кутија За Накит/Издолжена Кутија За Накит/Кутија За Накит Новак
Водешији Личи Линии Кутија За Накит/Издолжена Кутија За Накит/Кутија За Накит

Материјал : Кожа дизајн на шема , целосна употреба,нараквица,Ѓердан и друг накит за доволно простор, мал �

DEN 1.67
Тунис Знаме Приврзок Овална Ситница Накит Кутија Новак
Тунис Знаме Приврзок Овална Ситница Накит Кутија

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 719.84
Стп Кожа Airtag Tracker Заштитни Случај Огномет Американски Светла Airtags Случај Airtag Носителот Новак
Стп Кожа Airtag Tracker Заштитни Случај Огномет Американски Светла Airtags Случај Airtag Носителот

Изработено Од Висококвалитетно Еколошко Стп Отпорно На Абење, Давајќи Му Целосна Заштита На Вашиот Воз�

DEN 0.33