Рачно изработен Ѓердан-Значаен Цитат 40-Ти Роденденски Ѓердан Подарок за 40-Годишен 40-Ти Роденденски Подарок За Нејзиниот Персонализиран Накит 40-Ти Роденденски Пода

Рачно изработен Ѓердан-Значаен Цитат 40-Ти Роденденски Ѓердан Подарок за 40-Годишен 40-Ти Роденденски Подарок За Нејзиниот Персонализиран

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

ЛЕСНО ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ КАРТИЧКА ЗА ПОРАКИ : само кликнете на копчето "Прилагоди" за да ја додадете вашата персонализација или вашата фотографија, а потоа завршете ја вашата нарачка. ИНСПИРАТИВНА ПОРАКА КАРТИЧКА : Порака Картичка Накитот претставува нераскинлива врска помеѓу две души. Овој симбол на вечна љубов е засекогаш омилен и трендовски насекаде. Изненадете ја вашата сакана со овој прекрасен подарок денес! Тоа не е мала ставка, но големо изненадување за вашата љубов!. МАТЕРИЈАЛИ И ГОЛЕМИНА : овој ѓердан направен со висококвалитетен полиран хируршки челик. Кабелскиот синџир мери 18 инчи со продолжување од 4 инчи и се прицврстува со затворач од јастог. Димензии на приврзок : - Висина 0,6 icnh (1,5 см) -Ширина 1,1 icnh (2,7 см). ГАРАНЦИЈАТА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ обезбедува задоволство на клиентите. Ако не сте воодушевени од овој издржлив и корисен Рачно Изработен Ѓердан, вратете го за 100% враќање на куповната цена. Обичај Направен во САД. БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОК ЗА СПОМЕН : Нашиот накит доаѓа со подарок со врвен квалитет со специјална порака. Ова парче прави уникатен и внимателен подарок за ѓердан за вашата мајка, сопруга, ќерка, син, свршеница, идна сопруга дечко, девојка, внука, внук дете девојче мало девојче, семејство. Вклучува кутија за подароци. Ја прави најдобрата внимателен подарок за вашата ќерка За Божиќ, Свадба, Роденден, Денот На Мајката или "само затоа што" подарок. # Симпатичниот дизајн го кажува зборот "љубов" во разигран курзивен фонт. # Овој убав полиран ѓердан не остава сомнеж во нејзиниот ум за вашите вистински чувства. доаѓа со порака картичка со велејќи како во првата слика. ДЕТАЛИ за приврзок, синџир и сите компоненти направени со највисок квалитет 18к злато исполнето за златна завршница или ладен хируршки челик за сребрена завршница. Е прилагодлив кабелски синџир кој совршено се прицврстува со затворач за јастог. Нашите ѓердани нема лесно да се оцрнат и да се лупат. Совршено е за луѓе со чувствителна кожа. Со малку грижа, нашиот накит ќе трае долго време. # Секоја нарачка ДОАЃА СО убава кутија за подароци БЕСПЛАТНО. надградба на махагони стил кутија на располагање. ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Убаво Изработено - ова е подарок што сигурно ќе се цени во годините што доаѓаат! Големината е соодветна за сите возрасти, и вкусна и за мажите и за жените. Не можеш да ставиш цена на значајни подароци. Овој прекрасен ѓердан и значајна картичка за пораки сигурно ќе станат богатство на срцето на вашата ќерка. Приврзокот е достапен во Финиш Од 14к Бело Злато или 18к Жолто Злато И вклучува кабелски синџир од 18 инчи со продолжување од 4 инчи и затворач од јастог. СОВРШЕН За : Роденденски Подарок, Подарок За Денот на Благодарноста, Божиќен Подарок, Новогодишен Подарок, Подарок За Најдобар Пријател, Семеен Подарок, Подарок За Денот на Вљубените, Мајчин Ѓердан, Ѓердан За Ќерки, Ѓердан За Ветување, Ѓердан За секојдневно носење. Време на производство : 3-5 работен ден време на Испорака : 3-5 работен ден.

Избор на клиент

Стп Кожа Airtag Tracker Заштитни Случај Огномет Американски Светла Airtags Случај Airtag Носителот Новак
Стп Кожа Airtag Tracker Заштитни Случај Огномет Американски Светла Airtags Случај Airtag Носителот

Изработено Од Висококвалитетно Еколошко Стп Отпорно На Абење, Давајќи Му Целосна Заштита На Вашиот Воз�

DEN 0.33
Анкус Мода собирање Подарок Кутија, Обетки / Прстени Пакување двојка во облик на срце кутија лин4933 - Новак