Накит Со Картички за пораки, Рачно Изработен Ѓердан-Персонализиран Подарок Мајка И Ќерка Како Ниеден Друг Примамлив Ѓердан За Убавина, Идеален Подарок За Мама, Ѓер?

Накит Со Картички за пораки, Рачно Изработен Ѓердан-Персонализиран Подарок Мајка И Ќерка Како Ниеден Друг Примамлив Ѓердан За

DEN 443.20

Новак

Достапно за нарачка

● Рачно изработени и Испорачани од САД, Откако ќе Се испорачаат, испорака во : САД : 5-6 Работни Дена; Канада : 4-10 Работни Дена. За ДА ГО ПЕРСОНАЛИЗИРАТЕ : Вашата Порака Картичка. Додадете ги вашите податоци За Персонализација со испраќање порака. Ќе добиете макета за одобрување. Овој производ е најдобар подарок за специјални прилики и празници, како Што Се Годишнина, Свадба, Ден на Мајката, Ден На Таткото, Дипломирање, Денот на Благодарноста, Божиќ Канада : 4-10 Работни Дена. За ДА ГО ПЕРСОНАЛИЗИРАТЕ : Вашата Порака Картичка. Додадете ги вашите податоци За Персонализација со испраќање порака. Ќе добиете макета за одобрување. Овој производ е најдобар подарок за специјални прилики и празници, како Што Се Годишнина, Свадба, Ден на Мајката, Ден на Таткото, Дипломирање, Денот на Благодарноста, Божиќ И Нова година. Покажете му на вашата сакана колку ја сакате до месечината и назад!. ● УНИКАТЕН ПОДАРОК : не можете да ставите цена на значајни подароци. Овој прекрасен Кубен Ѓердан Од Цирконија и сентиментална картичка за пораки сигурно ќе станат богатство на срцето на вашата сакана. За посебен подарок што ќе го негува засекогаш, нашиот Примамлив Ѓердан За Убавина е само нешто. Изненадете ја вашата сакана со овој прекрасен подарок денес!. ● МАТЕРИЈАЛИ И ГОЛЕМИНА : Стопете го нејзиното срце со овој ПРИМАМЛИВ подарок за ЃЕРДАН ЗА УБАВИНА! Приврзокот во форма на ситна лента е завршен со 14к бело злато над нерѓосувачки челик и е украсен со вкусни јасни кристали опкружени со пенлива кубна Цирконија со круг од 7 мм. Прилагодливиот кабелски синџир овозможува ѓерданот да се носи во должина од 18" до 22". Овој ѓердан е еден од нашите најпродавани! Бидете сигурни ДА ја добиете ВАШАТА СЕГА!. ● ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ : обезбедува задоволство на клиентите. Ако не сте воодушевени од овој издржлив И корисен Приврзок Љубовен Јазол, вратете го за 100% враќање на вашата куповна цена.Вашето задоволство е нашата крајна цел. Обичај Направен во САД. Од сад. Рачно изработени и Испорачани од САД, бесплатна Кутија За Подароци И Картичка За Пораки, Вклучена Е 60-Дневна Гаранција За Враќање На Парите Најдобар подарок За : Дечко, Тато, Ќерка, Пријател, Иден Татко, Идна Мајка, Идна Сопруга, Девојка, Внука, Дедо, Баба, Внук, Сопруг, Мајка, Значаен Друг, Син, Очув, Маќеа, Маќеа, Посинок, Вдовица, Сопруга .. Ѓерданот Со Љубовен Јазол претставува нераскинлива врска помеѓу две души. Овој симбол на вечна љубов е засекогаш омилен и трендовски насекаде. Изненадете ја вашата сакана со овој прекрасен подарок денес!Кажете им на вашите најблиски колку ги сакате на прекрасен начин! Прославете ја вашата неверојатна врска со овој уникатен комплет за подароци со Јазол Љубовен Ѓердан и специјална срдечна порака – убаво спакувана во елегантна црно-бела кутија или Луксузна Кутија Во Стилот На Махагони. Детални Спецификации : Кристал : 6мм кружен исечен Кубен Цирконски камен Метален Материјал : 14к бело злато Над Нерѓосувачки челик Тип На ѓердан : Затворање На Јастог затворач на Кабелски Синџирдизајн : Полиран Приврзок за ѓердан Со Јазол со Брилијантен Центар централниот кубен кристал од цирконија има дијаметар од 6 мм и е опкружен со помала кубна цирконија, прикажувајќи додаде Сјај и Сјај На овој прекрасен подарок. Тоа мора да го видите сами! Спецификации : • 14к бело злато над нерѓосувачки челик • 6мм кружен исечен кубен цирконски камен • 18""-22"" прилагодлив ѓердан со кабелски синџир • додаток за затворач за Јастог € Откако ќе се испорача, испорака во : • САД : 2-5 Работни Дена • Канада : 4-10 Работни Дена • Рачно изработени И Испорачани Од САД, Сите нарачки брод Со Љубов Од Флорида, САД.

Избор на клиент

Коприва И Мед Џејми Накит Складирање Огледало Рамка, Сребро Новак
Коприва И Мед Џејми Накит Складирање Огледало Рамка, Сребро

Обложена со природна постелнина гарантира дека парчињата ќе останат убави и беспрекорни како денот ког

DEN 559.84