Рачно изработени Ѓердан-На Мајка Ми Порака Картичка Ѓердан, Засекогаш Љубов Ѓердан, Подарок Мајка Од Ќерка, Денот На Мајката, Роденден, Божиќ, Сребрен ѓердан За мама

Рачно изработени Ѓердан-На Мајка Ми Порака Картичка Ѓердан, Засекогаш Љубов Ѓердан, Подарок Мајка Од Ќерка, Денот На Мајката,

DEN 559.84

Новак

Достапно за нарачка

Ако не сте воодушевени од овој издржлив и корисен Рачно Изработен Ѓердан, вратете го за 100% враќање на куповната цена. Ако не сте воодушевени од овој издржлив и корисен Рачно Изработен Ѓердан, вратете го за 100% враќање на куповната цена. Нашите ѓердани нема лесно да се оцрнат и да се лупат. Ова парче прави уникатен и внимателен подарок за ѓердан за вашата мајка, сопруга, ќерка, син, свршеница, идна сопруга дечко, девојка, внука, внук дете девојче мало девојче, семејство. Изненадете ја вашата сакана со овој прекрасен подарок денес! Тоа не е мала ставка, но големо изненадување за вашата љубов!. ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Убаво Изработено - ова е подарок што сигурно ќе се цени во годините што доаѓаат! Големината е соодветна за сите возрасти, и вкусна и за мажите и за жените. доаѓа со порака картичка со велејќи како во првата слика. Вклучува кутија за подароци. Време на производство : 3-5 работен ден време на Испорака : 3-5 работен ден. Вклучува кутија за подароци. Изненадете ја вашата сакана со овој прекрасен подарок денес! Тоа не е мала ставка, но големо изненадување за вашата љубов!. Совршено е за луѓе со чувствителна кожа. Овој симбол на вечна љубов е засекогаш омилен и трендовски насекаде. # Овој убав полиран ѓердан не остава сомнеж во нејзиниот ум за вашите вистински чувства. Со малку грижа, нашиот накит ќе трае долго време. ГАРАНЦИЈАТА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ обезбедува задоволство на клиентите. ИНСПИРАТИВНА ПОРАКА КАРТИЧКА : Порака Картичка Накитот претставува нераскинлива врска помеѓу две души. ИНСПИРАТИВНА ПОРАКА КАРТИЧКА : Порака Картичка Накитот претставува нераскинлива врска помеѓу две души. МАТЕРИЈАЛИ И ГОЛЕМИНА : овој ѓердан направен со висококвалитетен полиран хируршки челик. Кабелскиот синџир мери 18 инчи со продолжување од 4 инчи и се прицврстува со затворач од јастог. Приврзокот е достапен во Финиш Од 14к Бело Злато или 18к Жолто Злато И вклучува кабелски синџир од 18 инчи со продолжување од 4 инчи и затворач од јастог. # Симпатичниот дизајн го кажува зборот "љубов" во разигран курзивен фонт. СОВРШЕН За : Роденденски Подарок, Подарок За Денот на Благодарноста, Божиќен Подарок, Новогодишен Подарок, Подарок За Најдобар Пријател, Семеен Подарок, Подарок За Денот на Вљубените, Мајчин Ѓердан, Ѓердан За Ќерки, Ѓердан За Ветување, Ѓердан За секојдневно носење. Димензии на приврзок : - Висина 0,6 icnh (1,5 см) -Ширина 1,1 icnh (2,7 см). Кабелскиот синџир мери 18 инчи со продолжување од 4 инчи и се прицврстува со затворач од јастог. Овој прекрасен ѓердан и значајна картичка за пораки сигурно ќе станат богатство на срцето на вашата ќерка. БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОК ЗА СПОМЕН : Нашиот накит доаѓа со подарок со врвен квалитет со специјална порака. ЛЕСНО ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ КАРТИЧКА ЗА ПОРАКИ : само кликнете на копчето "Прилагоди" за да ја додадете вашата персонализација или вашата фотографија, а потоа завршете ја вашата нарачка. ДЕТАЛИ за приврзок, синџир и сите компоненти направени со највисок квалитет 18к злато исполнето за златна завршница или ладен хируршки челик за сребрена завршница. # Секоја нарачка ДОАЃА СО убава кутија за подароци БЕСПЛАТНО. Ова парче прави уникатен и внимателен подарок за ѓердан за вашата мајка, сопруга, ќерка, син, свршеница, идна сопруга дечко, девојка, внука, внук дете девојче мало девојче, семејство. надградба на махагони стил кутија на располагање. МАТЕРИЈАЛИ И ГОЛЕМИНА : овој ѓердан направен со висококвалитетен полиран хируршки челик. Димензии на приврзок : - Висина 0,6 icnh (1,5 см) -Ширина 1,1 icnh (2,7 см). БЕЗВРЕМЕНСКИ ПОДАРОК ЗА СПОМЕН : Нашиот накит доаѓа со подарок со врвен квалитет со специјална порака. Е прилагодлив кабелски синџир кој совршено се прицврстува со затворач за јастог.

Избор на клиент

Ситница Кутија за Прстени &засилувач; Накит-Рака Ткаени Кошница Со Капак-Лав Новак
Ситница Кутија за Прстени &засилувач; Накит-Рака Ткаени Кошница Со Капак-Лав

Мерки 2"Х х 2.5" В Рачно ткаени Во Свазиленд Фер Трговија Совршена големина за мал накит како прстени и дру�

DEN 240.00
Урфорестична Кутија За Накит Од Цврсто Дрво/Кутија/Складирање Новак
Урфорестична Кутија За Накит Од Цврсто Дрво/Кутија/Складирање

Рачно изработена дрвена кутија за накит со иновативен дизајн Карактеристики 4 Слоеви 1 горниот оддел за

DEN 1.33
Февруари Планина Мајка На Бисер Мала Кутија За Накит И Пеперутка Мини Ситница Кутија Новак Попуст
Февруари Планина Мајка На Бисер Мала Кутија За Накит И Пеперутка Мини Ситница Кутија

ПРЕМИУМ ИЗРАБОТКА : оваа дрвена кутија за накит е 100% рачно изработена Рачно е изработен од Овластениот к

DEN 1168.00
Оирлв Кадифена Кутија За Подароци За Обетки Мала Кутија За Складирање Обетки Новак
Оирлв Кадифена Кутија За Подароци За Обетки Мала Кутија За Складирање Обетки

Кутии за обетки измерете : 2,75 "Л х 2,75" В х 1,65 " Х / 7 х 7 х 4,2 СМ, Пакување од 1, накитот не вклучува...

DEN 239.84
innewgogo Daisy Цвет Бубамари Мали Накит Кутија Стп Кожа Накит Организатор Патување Прстен Случај За Жени Девојки Новак