Бронагранд 50 ПАРЧИЊА Вртливи Куки За Прицврстување На Јаже Силни Прстени На Синџирот На Клучеви и Затворачи За Јастог Активираат Клипови ЗА Самостојни Чанти, Наки?

Бронагранд 50 ПАРЧИЊА Вртливи Куки За Прицврстување На Јаже Силни Прстени На Синџирот На Клучеви и Затворачи За Јастог Активираат

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Quance : Дојдете со 25 парчиња клапи за канџи од јастог и прстени за приврзоци од 25 парчиња. Вкупно 50 парчиња, задоволете ги вашите различни потреби. Qultry STRONG PATER q : и плескавиците со канџи од јастог и прстените со привезоци се направени од легура обложена со лизгање, издржлива, робусна и без олово што може да обезбеди долг век на траење. Flexibility quivel quigger клипови со најголема флексибилност од 360°, лесен е за употреба и може да ротира во која било насока. Qurfect СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА que : Јастог Канџи Плеска : Приближно 3,7 см/1,46 инчи; Приврзоци За Клучеви : Приближно 2,5 см/0,98 инчи; Големини лесно ќе се совпаднат со вашите редовни потреби. Quade APPLICATION que : Идеален За прстени за клучеви, шарм на чанти, држачи за значки. Одличен предмет за изработка на накит, изработка на занаети итн. Спецификација : ●МАТЕРИЈАЛ : Легура, позлатена ●БОЈА : Злато ●ГОЛЕМИНА : Плескање Со Канџи Од Јастог : Приближно 3,7 см/1,46 инчи; Прстени Со Приврзок За Клучеви : Приближно 2,5 см/0,98 инчи ве Молиме двојно проверете ги големини пред купување. Содржина на пакетот : 25 парчиња клапи со канџи од јастог 25 парчиња Прстени Со Привезоци Карактеристики : ●СИЛЕН МАТЕРИЈАЛ : плескавиците со канџи од јастог и прстените со привезоци се изработени од сребрена легура, без олово и издржливи, кои се силни и издржливи, може да се нанесуваат долго време. ●ВРТЕЊЕ 360 СТЕПЕН : со највисок вртлив 360 степен, можете да ротирате во која било насока. Вртливите клипови за активирање се лесни и удобни за употреба. ●ПРИЦВРСТЕТЕ ГИ КУКИТЕ : со прицврстување на дизајнот на плескање со канџи од јастог, можете лесно да ги отворите и затворите плескањата со мала моќност кога ќе се закачите на други работи. ●ПРАКТИЧНА ПРИМЕНА : Овие сребрени плескања со канџи од легура на јастог и прстени со приврзоци за клучеви може да се користат за прицврстување на клучевите од вашата куќа, клучевите од автомобилот, привлечноста на чантите со забавни приврзоци за клучеви. Совршен ЗА сам занает и изработка на накит. Можете исто така да испратите како подарок. Топли белешки : Сликата може да изгледа поголема на вашиот екран. Бојата може малку да варира поради поставувањето на бојата на секој поединечен монитор.

Избор на клиент

BEADNOVA Срце Јастог Канџи Затворачи 20 Парчиња Големо Срце Јастог Канџи Затворачи За Ѓердани НАРАКВИЦА DIY Новак
14к Бело Злато Јастог Фати Заклучување Замена Мали, Средни, Големи Новак
14к Бело Злато Јастог Фати Заклучување Замена Мали, Средни, Големи

Сите наши златни накит ОД 14к и 10к се вистински и безвременски парчиња во класичен стил Тие се убаво изра�

DEN 0.33
CleverDelights 25 Сета 1 Клуч Фоб Хардвер Во Собата Со Клуч Прстени - Розово Злато Боја - 1 Инчен Ланци Клуч Синџири Новак