ДЕКОВАЛ ДВЛ - 2003 Акварел Цреша Цвета Деца Ѕид Налепници Ѕид Налепници Кора И Стап Отстранлив Ѕид Налепници За Деца Расадник Спална Соба Дневна Соба декор

ДЕКОВАЛ ДВЛ - 2003 Акварел Цреша Цвета Деца Ѕид Налепници Ѕид Налепници Кора И Стап Отстранлив Ѕид Налепници За Деца Расадник

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Мазни И Рамномерни Површини. Рамни Површини. Чиста И Сува. Без Прашина, Нечистотија или Маснотии. Груби и Нерамни Површини. Закривени Површини. Нечисти / Влажни или Мрсни. Ново Обоен Ѕид (ве Молиме почекајте најмалку 3 месеци пред да аплицирате на новообоениот ѕид.). ?УЧЕЊЕТО И ИГРАЊЕТО е омилениот начин на учење на нашиот мозок. Налепниците дековал не се само одлична едукативна алатка, туку и забавен начин за украсување на вашата соба. ?ДОДАДЕТЕ БОИ БЕЗ СЛИКАЊЕ-Украсете ја вашата соба веднаш. Внесете боја и живот во вашата соба без проблеми со сликање и чистење. ?САМОСТОЈНА И ЛЕСНА КОРА и СТАП-Брзо нанесете ги вашите налепници без да направите неред. Време за промена? Едноставно отстранете и репозиционирајте без да оставите лепливи остатоци на ѕидот. ?ВИСОК КВАЛИТЕТ ДИЗАЈНИРАН ОД ИЛУСТРАТОРИТЕ НА ДЕКОВАЛ - сите наши налепници се внимателно дизајнирани од нашиот тим талентирани уметници и направени со највисок квалитет по пристапни цени. ?ДИМЕНЗИИ - 2 листови од 74см (ш) х 25см (ч) (29.1 "х 9.8"). ?100% Гаранција За Враќање Или Повторно Испраќање : ако Нашата Налепница не ги исполни вашите барања, ве молиме контактирајте не за 100% задоволно решение. ЧЕКОР 1) пред апликацијата, проверете дали вашиот ѕид е чист и сув. Избришете ја површината со сува крпа за да се осигурате дека е без прашина или нечистотија. ЧЕКОР 2) Излупете ја ѕидната налепница од потпорната хартија. ЧЕКОР 3) Залепете ги ѕидните налепници полека и цврсто од врвот до дното. ЧЕКОР 4) Осигурајте се дека целата налепница стапила во контакт со ѕидот и нема воздушни меури заробени под налепницата.

Избор на клиент

Воена Ветеринар ПРОДАВНИЦА Американската Армија ЦИБ Скок Крилја Прозорец Браник Налепница Налепница 3.8 Новак
Океан Риба Ѕид Налепница-Под Морето Винил Ѕид Налепници За Детска Соба Спална Соба Бања Расадник Декор-Сина Новак
2 Агип Гас Нафта Декат Налепници Новак
2 Агип Гас Нафта Декат Налепници

Големината е Висока 2,5" Широк х 2,5" Убави, Јасни и Чисти Винилни Налепници Направени Со Професионални Вис�

DEN 95.20
Diythinker Кратка Фраза Проучување Историја Автомобил Налепница Мотоцикл Велосипед Багаж Налепница Новак
Diythinker Кратка Фраза Проучување Историја Автомобил Налепница Мотоцикл Велосипед Багаж Налепница

Големина : Кружни 20cmiiveˆ7, 9 инчи jure Класификација : За Автомобил / Мотоцикл / Лаптоп / Дома Карактеристика :

DEN 2.00
2013-2014 XC Бинарна Портокалова Сенге Графика Комплетен Комплет Со Возач I. D. Компатибилен Со KTM Новак
2013-2014 XC Бинарна Портокалова Сенге Графика Комплетен Комплет Со Возач I. D. Компатибилен Со KTM

20132014 XC Бинарен Портокал Сенге Графички Комплет Компатибилен со KTM Прикажаната фотографија ги покажува �

DEN 3135.84
Држава Тексас Искината Знаме-Тенка Сина Линија Налепница Винил Налепница 4 Новак
Држава Тексас Искината Знаме-Тенка Сина Линија Налепница Винил Налепница 4

Големина : 4" налепниците се направени според највисоките стандарди Сите налепници започнуваат со креат

DEN 2.67