Дреоти Бебе На Налепници За Автомобили Симпатична Стапало Бебе На Одборот Знак Безбедност Предупредување Налепници Со Вшмукување Чаши Отстранлив Пвц Авто Прозор?

Дреоти Бебе На Налепници За Автомобили Симпатична Стапало Бебе На Одборот Знак Безбедност Предупредување Налепници Со Вшмукување

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

●Налепница За Знаци за Безбедност на бебиња●можете да добиете 1 комплет пвц налепници за знаци за бебиња, 1 комплет налепници вклучувајќи (1 *Налепница За Автомобил; 2*Чаши За Вшмукување; 5*Точки За Лепак). Пвц Материјалот Е направен Од пвц материјал, водоотпорен, крема за сончање И може да се користи долго време.Нашите налепници користат вшмукување чаша инсталација нема да остави лепак, не му наштети на бојата на автомобилот. ●Лесен За Употреба ● треба да го исчистите местото каде што треба да се инсталираат вшмукувачките чаши, потоа да ги инсталирате вшмукувачките чаши на налепницата и да ги ставите на автомобилот. Покрај тоа, ние исто така испративме лепак налепници. Можете да ги инсталирате и со лепливи налепници. €Бебе На Одборот Знак●Нашата налепница е напредна технологија УВ печатени налепници со светли бои.Бебе на одборот налепници се користат во внатрешноста на автомобилот и не се лесно оштетени. Тие не само што можат да го красат вашиот автомобил, туку и да ги потсетат другите возила да го задржат растојанието меѓу нив, за да можете да патувате побезбедно. Ја Имаме професионалната технологија на налепници, која може да ви помогне да ја прилагодите големината и моделот што го сакате, доколку имате какви било прашања, можете слободно да не контактирате, со задоволство ќе ви служиме. Симпатична Стапало Бебе На Одборот Знак Со Вшмукување Чаши Пвц Автомобил Налепници И Налепници Авто Водоотпорен Налепници За Автомобил Прозорец Налепници Камион ТЕРЕНЕЦ Материјал : Пвц Големина : 4. 72х4, 72 инчи/(12х12см) Перформанси : водоотпорен, отстранлив Употреба : Ставете ги вшмукувачките чаши на налепниците, а потоа инсталирајте ги на прозорците во автомобилот. Ние, исто така, испративме лепак налепници. Ако сакате да ги направите налепниците посилни, можете да користите налепници за да ги поправите. Пакување : 1 *Автомобил Налепница; 2*Вшмукување Чаши;5*Лепак Поени.

Избор на клиент

Фанматс Нцаа Мериленд Терапинс Тим Децал Новак
Фанматс Нцаа Мериленд Терапинс Тим Децал

100% памук Увезени Мери Приближно 5 инчи на 7,5 инчи Изграден од Матрица, Премиум, Винил Материјал...

DEN 463.84
Воена Ветеринар ПРОДАВНИЦА Американската Армија ЦИБ Скок Крилја Прозорец Браник Налепница Налепница 3.8 Новак
COOLHUBCAPS Не Одвојуваат Куче Од Ракувачот Рефлектирачки Налепници Новак
COOLHUBCAPS Не Одвојуваат Куче Од Ракувачот Рефлектирачки Налепници

Висококвалитетна рефлектирачка налепница со УВ мастила отпорна на временски услови Направено од исти�

DEN 132.00
1973 Атц70 Декал Графички Комплет-Избрани Бои Новак
1973 Атц70 Декал Графички Комплет-Избрани Бои

Направени Со Премиум Одделение Винил УВ Бледнее И Отпорни На Временски Услови Направени Во Сад Направе�

DEN 168.00