Zzfgxx Ѕид Налепници Лотос, Декоративни Ѕид Налепница Погоден За Спална Соба Дневна Соба Кујна Детска Соба

Zzfgxx Ѕид Налепници Лотос, Декоративни Ѕид Налепница Погоден За Спална Соба Дневна Соба Кујна Детска Соба

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

[Материјал за налепница на ѕид] : Изработен од еколошки материјал винил, нетоксичен, без мирис, водоотпорен и не избледува, долг работен век. [ Лесно за ракување] : Нема да остави лепливи остатоци, нема да го оштети ѕидот, лесен за лепење и лупење, дури и почетниците лесно можат да научат. [Користете сцена] : Може да се користи на која било мазна и сува површина, како што се огледало, стакло, врата, мебел, автомобилски метал, ѕид; погоден за украсување спална соба, дневна соба, кујна, детска соба, канцеларија, клуб. [Декоративен стил] : Уникатните модни модели, во комбинација со целокупниот стил на декорација, го истакнуваат животниот интерес на сопственикот, многу погоден за модерни семејства. [ Забелешка за купување] : Нашата слика не е вистинската големина на налепницата на ѕидот, таа е нумерички пример за илустративни цели. Можете да го купите откако ќе ја измерите сопствената големина на просторот, доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не. 1. Ѕидните налепници лесно се лепат. Можете да ја примените ѕидната референца на ѕидот, прозорецот, вратата или која било друга мазна површина, бидејќи материјалот е релативно мазен, па затоа е најдобро да го исушите фурнирот со чиста крпа пред вметнување, што го олеснува вметнувањето, а ефектот на израмнување е подобар. 2. За некои налепници со поголема шема, некои меурчиња може да се појават по израмнување. Во овој момент, можете да користите картичка за гребење за отстранување на меурчиња или да користите врв на игла за пробивање и измазнување на мали меурчиња, што нема да влијае на целокупниот ефект на паста. 3. Ако случајно ја залепите налепницата на ѕидот во погрешна положба, можете да користите мало сечило за нежно да го подигнете аголот на налепницата на ѕидот и да го откинете, а потоа повторно да го залепите. Се додека не се искине, производот може повторно да се користи во нормални услови.

Избор на клиент

Деца Правила Солидна Боја Ѕид Налепница Новак
Деца Правила Солидна Боја Ѕид Налепница

Целосно отстранливи и повеќекратни ѕидни налепници кои ќе осветлат и ќе додадат карактер во секоја про�

DEN 1360.00
411 Налепници Резервна Замена За Јамаха 150 Fs Надворешен Налепница Сет Новак
411 Налепници Резервна Замена За Јамаха 150 Fs Надворешен Налепница Сет

Резервен комплет за налепници за замена на пазарот направен за да одговара на надворешните плочи на Јам

DEN 1.33
Слон Срца Налепница Налепница Лаптоп Автомобил Лаптоп 5.5 Новак
Слон Срца Налепница Налепница Лаптоп Автомобил Лаптоп 5.5

Винил Со Умирање Направен Од Премиум 5Годишен Надворешен Оракал 651 Винил За Автомобили, Камиони, Браници

DEN 1208.00
БРС Професионален Бејзбол Тим Налепница Налепница Водоотпорен | Винил | Новак
БРС Професионален Бејзбол Тим Налепница Налепница Водоотпорен | Винил |

? Различни Големини достапни за оваа налепница ? Висококвалитетна винил налепница Водоотпорен, самолеп�

DEN 143.68
Плажа Графички Добрите 6 Печатени Евра Стил Овална Тостер Налепница Налепница Декор Влијание Фонт Стил. Новак
Плажа Графички Добрите 6 Печатени Евра Стил Овална Тостер Налепница Налепница Декор Влијание Фонт Стил.

Направени и продадени Од Графички Добрите На Плажа во САД Ветеран Во Сопственост На Бизнис Големина изм

DEN 1068.80
Boodecal Mustang Horse Siluette wallид декорална декор за спална соба Детска соба Игротека 22 инчи x 27,5 инчи Новак
Налепница Налепница Лути Носорог Боја Печатење X9488 Големина: 5 X 3,5 Инчи винил боја печатење Новак
Налепница Налепница Лути Носорог Боја Печатење X9488 Големина: 5 X 3,5 Инчи винил боја печатење

Технологија за печатење латекс Внатрешна и надворешна употреба Водоотпоренводоотпорен налепница...

DEN 715.20
2004-2005 Mxc Пренапони Портокал Сенге Графика Комплетен Комплет Со Возач I. D. Компатибилен Со KTM Новак
2004-2005 Mxc Пренапони Портокал Сенге Графика Комплетен Комплет Со Возач I. D. Компатибилен Со KTM

20042005 МХЦ ПРЕНАПОНИ Портокал Сенге Графички Комплет Компатибилен со КТМ Прикажаната фотографија ги пок�

DEN 3135.84
Нови детали за раѓање на бебето, расадник за крштевање сини авиони, почетен печатен подарок за подароци Новак
Винкрафт Нцаа Stateзона Држава Сонце Ѓаволи 4х4 Совршен Исечен Бел Налепница, Една Големина, Тимска Боја Новак
Винкрафт Нцаа Stateзона Држава Сонце Ѓаволи 4х4 Совршен Исечен Бел Налепница, Една Големина, Тимска Боја

Направени Од Победа занает Официјално Лиценциран Произведено во САД Официјално лиценциран налепница У

DEN 175.20
Шевролет 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 Чекор Камион Задната Врата Налепница-Сребрена Новак
Шевролет 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 Чекор Камион Задната Врата Налепница-Сребрена

1 Налепница На Задната Врата "Шевролет" (3" висока) Гумен & Инструкции 1 Налепница На Задната Врата "Шевроле

DEN 88.96
Детали За Раѓање На Ново Бебе Крштевање Расадник Син Слон Почетна З Подарок Печатење Новак
Детали За Раѓање На Ново Бебе Крштевање Расадник Син Слон Почетна З Подарок Печатење

Овој дизајн е достапен во различни големини (ХХ Голем 24 х 34 инчи) (Екстра Голем 16 х 24 инчи) (Голем 12 х 16 ин

DEN 1.33
2 Пакет - но дали умре? Налепници/Налепници 2х11 Новак
2 Пакет - но дали умре? Налепници/Налепници 2х11

Произведено во САД Винилот е Оценет да трае 6 години Сјајна Завршница Се препорачува само за теренска уп

DEN 1.33
2004-2018 ЦРФ 250 Х Апачи Зелена Сенге Графика Комплетен Комплет Со И. Д. Компатибилен Со Хонда Новак
2004-2018 ЦРФ 250 Х Апачи Зелена Сенге Графика Комплетен Комплет Со И. Д. Компатибилен Со Хонда

20042018 ЦРФ 250 Х АПАЧИ Зелена Сенге Графички Комплет Компатибилен со Хонда Прикажаната фотографија ги пока

DEN 1361.60