Карирани Дрвени Површини, Знак За Палета

Карирани Дрвени Површини, Знак За Палета

DEN 628.80

Новак

Достапно за нарачка

Необоена површина од дрво од палета исечена на правоаголник. Идеален за занаетчиско сликарство, матрицирање, декупаж, горење дрва или мешавина од техники. Вклучува монтирани мини облека за фотографии, белешки итн. Мерки 10. 25 " х 13. 37" (26. 04 см х 33. 96 см).

Избор на клиент

Љубов Птици Исечете Недовршено Дрво Денот На Вљубените Исечете Свадбени Украси Мдф Форма Платно Стил 1 Новак
Љубов Птици Исечете Недовршено Дрво Денот На Вљубените Исечете Свадбени Украси Мдф Форма Платно Стил 1

● МАЗНИ ПОВРШИНИ овие дрвени исечоци со Разновидна Обработка на Дрво имаат мазни површини на кои не им

DEN 1499.20
8 Дрвена Буква Ч Недовршена, Фонт Емилија, Занаетчиски Исечок Дебел 1-8 Новак
8 Дрвена Буква Ч Недовршена, Фонт Емилија, Занаетчиски Исечок Дебел 1-8

Брзо Свртување Не сакате да чекате засекогаш За Сопствена Работа? Не гледај понатаму! Се гордееме со на�

DEN 2.33
Те сакам Лате Мдф Стил На Печатење 1 Уметност 1 Новак
Те сакам Лате Мдф Стил На Печатење 1 Уметност 1

● МАЗНИ ПОВРШИНИ овие дрвени исечоци со Разновидна Обработка на Дрво имаат мазни површини на кои не им

DEN 3.00