Продавница Парахита-Четири 6 Х 6 Х 2 Печка Сушени Егзотични Пурпурна Срце Сад Празни Места Граѓа Струг-Дрво Со Врвен Квалитет-Недовршено Дрво-Вудкрафт Суплај-Одличн?

Продавница Парахита-Четири 6 Х 6 Х 2 Печка Сушени Егзотични Пурпурна Срце Сад Празни Места Граѓа Струг-Дрво Со Врвен Квалитет-Недовршено

DEN 303.84

Новак

Достапно за нарачка

? ПРЕМИУМ ГРАЃА - Вашата Понуда Е За четири печки исушени виолетови празни места за чинии со Срце. Овие блокови ќе направат одлични чинии. ? ПРОФЕСИОНАЛЕН КВАЛИТЕТ-Голема Вредност за Продавница За Дрво. Ќе Направи Убави Проекти. Може Да Се Користи За Секаков Вид На Проект. Може Да Биде За Професионални Или Оние Од Вас Кои Само Сакаат Да Почнат Да Држат Дрво. Дрво Со Највисок Квалитет Што Има Карактеристичен Стил За Секој Тип. Осигурајте Се Дека Го Имате Овој Материјал Сега Бидејќи Бројот Е Многу Ограничен Низ Целиот Свет. ? ГОЛЕМИНА : Секое празно мери приближно 6" Х 6 "Х 2". Голема вредност за продавницата за дрво. Печка исушена и подготвена за завршување на вртење. ? ПОВЕЌЕ ВИДОВИ И ГОЛЕМИНА : Погледнете Ги Нашите Други Огласи за Различни Видови Тенка Граѓа. Достапни Се И Сопствени Големини. Голема Вредност За Продавницата За Дрво. Е-пошта > ако Имате Проблем Со Некој Производ, Ве Молиме Не Оставајте Негативни / Неутрални Повратни Информации. Ве Молиме Контактирајте Не Прво И Ние Ќе Го Решиме Проблемот За Најмалку 24 Часа. Ве Молиме Проверете Дали Ја Прочитате Вашата Е-Пошта И Вашата Е-Пошта Е Активна, За Решавање На Кое Било Прашање. Е - Маил : Фотографијата Ќе Се Разликува Од Вистинската Ставка. Бројот На Ленти Ќе Варира Во Секое Парче. Лентите Можат Да Бидат Повеќе Или Помалку Отколку Што Е Прикажано На Фотографијата. Големината На Празнините Може Малку Да Варира Поради Сушење Во Печка. Ние Се Занимаваме Главно Во Даб, Јавор, Цреша, Орев, Сикамор, Сасафрас, Хикори И Топола.

Избор на клиент

Сапеле Дрвени Ленти Големина 1.0*3.0*500ММ Еден Сет Содржи 200 Дрвени Ленти Новак
Сапеле Дрвени Ленти Големина 1.0*3.0*500ММ Еден Сет Содржи 200 Дрвени Ленти

Количина : Еден сет содржи 200 дрвени ленти (1.0*3.0*500ММ) Квалитет на материјалот : Сапеле Спецификации : дебе�

DEN 2.33
Mylittlewoodshop-Pkg На 12-Шпилка Капа - 1 инч Во Дијаметар со 3/8 Инчен Дупка Недовршени Дрво Новак
Mylittlewoodshop-Pkg На 12-Шпилка Капа - 1 инч Во Дијаметар со 3/8 Инчен Дупка Недовршени Дрво

Овие форми се Капа За Шпилка 1 инч во дијаметар со недовршено дрво од 3 / 8 инчи и се дизајнирани, исечени и

DEN 0.33
Исечок Од печурки Недовршено Дрво Домашна Кујна Надворешен Декор Самовила Земја Мдф Во Облик На Платно Стил 2 Новак
Милитлвудсхоп Пакет од 100-Дијаманти-2 х 1 х 1/8 инчен Недовршено Дрво Новак
Милитлвудсхоп Пакет од 100-Дијаманти-2 х 1 х 1/8 инчен Недовршено Дрво

Ласерски Сече Дрвена Форма Малку Затемнети Рабови Ласерското сечење создава убав мазен исечен раб Одли

DEN 1204.80
Љубов Птици Исечете Недовршено Дрво Денот На Вљубените Исечете Свадбени Украси Мдф Форма Платно Стил 1 Новак
Љубов Птици Исечете Недовршено Дрво Денот На Вљубените Исечете Свадбени Украси Мдф Форма Платно Стил 1

● МАЗНИ ПОВРШИНИ овие дрвени исечоци со Разновидна Обработка на Дрво имаат мазни површини на кои не им

DEN 1499.20
Недовршено Дрво Шампањ Стакло Форма-Партија Декор-Занает-ДО 24 САМ 4 / 1/8 Новак
Недовршено Дрво Шампањ Стакло Форма-Партија Декор-Занает-ДО 24 САМ 4 / 1/8

Произведено во САД Бродови за 24 Часа Направени од кабинетот одделение балтички бреза иверица Овој недо�

DEN 0.33
Црвени Букови Дрвени Ленти Големина 0,6*6,0*500ММ Еден Сет Содржи 200 Дрвени Ленти Новак
Црвени Букови Дрвени Ленти Големина 0,6*6,0*500ММ Еден Сет Содржи 200 Дрвени Ленти

Количина : Еден сет содржи 200 дрвени ленти (0,6*6,0*500ММ) Квалитет на материјалот : Црвена Бука...

DEN 2160.00
Те сакам Лате Мдф Стил На Печатење 1 Уметност 1 Новак
Те сакам Лате Мдф Стил На Печатење 1 Уметност 1

● МАЗНИ ПОВРШИНИ овие дрвени исечоци со Разновидна Обработка на Дрво имаат мазни површини на кои не им

DEN 3.00