Гралара Куче Импровизирана Лежалка Помошник Куче Чешлање Хамак Миленичиња Воздржаност Торба Мултифункционален За Капење Перење Чешлање Сечење Ноктите Клипинг, Ц

Гралара Куче Импровизирана Лежалка Помошник Куче Чешлање Хамак Миленичиња Воздржаност Торба Мултифункционален За Капење Перење

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Материјал : Изработен од мрежеста ткаенина, може да се користи долго време, не боли куче, милениче, го прави вашето домашно милениче удобно. Едноставно : Лесно за чистење, удобно и може повторно да се користи. Импровизирана Лежалка За Чешлање миленичиња : импровизирана лежалка што го закачува миленичето во воздух, изложувајќи ги четирите стапки и главата, одлична за капење миленичиња, чистење уши, капки за очи, исечени нокти итн. Карактеристика : областа за контакт со висечка импровизирана лежалка е голема, а површината на силата е голема кога миленичето е обесено, со што не боли. Дизајн : уникатен дизајн кој одговара на обликот на телото на мачките и кучињата. Опис : - Материјал : Изработен Од мрежеста ткаенина, може да се користи долго време, не повредува куче, милениче, го прави вашето домашно милениче удобно. - Импровизирана Лежалка За Чешлање миленичиња : импровизирана лежалка што го закачува миленичето во воздух, изложувајќи ги четирите стапки и главата, одлична за капење миленичиња, чистење уши, капки за очи, исечени нокти итн. - Карактеристика : областа за контакт со висечка импровизирана лежалка е голема, а површината на силата е голема кога миленичето е обесено, со што не боли. - Дизајн : уникатен дизајн кој одговара на обликот на телото на мачките и кучињата. - Едноставно : Лесно за чистење, удобно и може повторно да се користи.Спецификација : - Материјал : Мрежеста Табела Со Големина На Облека : XS 40cmx50cm/15. 75nchx19. 69nchs 44cmx69cm/17. 32nchx27. 17nchm 46cmx79cm/18. 11nch31.инчен 53смх81см/20, 87инхх31, 89инчпакетот Вклучува : 1 Хамак За Чешлање Миленичиња2 Кука : ве Молиме дозволете малку грешки поради рачно мерење и различни монитори.

- Material: Mesh Cloth
Size Chart:
XS 40cmx50cm/15.75inchx19.69inch:
S 44cmx69cm/17.32inchx27.17inch:
M 46cmx79cm/18.11inchx31.inch:
L 53cmx81cm/20.87inchx31.89inch:
Package Includes:
1 Pet Grooming Hammock:
2 Hook:
Note:
Please allow slightly errors due to manual measurement and different monitors.:

Избор на клиент

Мачка Ноктите ЗАШТИТНИК СОФЕ&засилувач;Безбедно Сино&засилувач;Сива 100 ПАРЧИЊА За Различни Мачка Новак
Мачка Ноктите ЗАШТИТНИК СОФЕ&засилувач;Безбедно Сино&засилувач;Сива 100 ПАРЧИЊА За Различни Мачка

Безбедно за употреба на мачка, направете ја вашата мачка послатка и попривлечна Повеќенаменски, може да

DEN 3.00
Облека Прекрасна Куче Акварел Илустрација Прсти Ножици Ножици Нерѓосувачки Челик Машина Новак
Облека Прекрасна Куче Акварел Илустрација Прсти Ножици Ножици Нерѓосувачки Челик Машина

Големина : 3,7 см х 5,8 см (1,5 инчи х 2,3 инчи) Класификација : ножици За Нокти, Секач, ножици Карактеристика : Му

DEN 415.84
Пурди Шепи Меки Капачиња За Нокти За Канџи За Кучиња Морска Пена Сјај Џамбо Новак
Пурди Шепи Меки Капачиња За Нокти За Канџи За Кучиња Морска Пена Сјај Џамбо

Оштетување на вашиот дом, поранешен подови, врати и мебел Заштита од случајни гребнатини Обезбедува доп

DEN 0.33