ЛЕПСЈГЦ ЛЕД Прозрачна Шепа За Миленичиња За Нокти Скриени Датотеки Спречуваат Повредени Машини За Сечење Мачки Кученце

ЛЕПСЈГЦ ЛЕД Прозрачна Шепа За Миленичиња За Нокти Скриени Датотеки Спречуваат Повредени Машини За Сечење Мачки Кученце

DEN 2040.80

Новак

Достапно за нарачка

Остар и лесен за сечење. Користете сечила во форма на полумесечина со висока цврстина. Ноктите за миленичиња може да се исечат многу непречено. СО LED светла, лесно е да се најдат крвни садови и да се спречат случајни повреди. Постојат скриени датотеки за нокти, кои можат да ги изостри ноктите за миленичиња за да спречат гребнатини. Остар и лесен за сечење.Користете сечила во форма на полумесечина со висока цврстина.Ноктите за миленичиња може да се исечат многу непречено.СО LED светла, лесно е да се најдат крвни садови и да се спречат случајни повреди.Постојат скриени датотеки за нокти, кои можат да ги изостри ноктите за миленичиња за да спречат гребнатини.Име на производот : Беиди ЛЕД Пет Нокти Клиперсајз : 40*20*149 (мм)Материјал : АБС сечилото материјал 3цр13ноте : Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.Количина : 1 еез.

Избор на клиент

Дремел СД60-ПГК Комплет За Додатоци За Чешлање Миленичиња Мулти-Алатка-Додаток, Комплет од 10 Парчиња Новак
Дремел СД60-ПГК Комплет За Додатоци За Чешлање Миленичиња Мулти-Алатка-Додаток, Комплет од 10 Парчиња

Големина за да се вклопи во внатрешноста на штитникот за чешлање миленичиња дремел Одговара ез заклучу�

DEN 1.67
Убави Канџи 3 Месечно Парче Меки Капачиња за Нокти Со Лепило За Канџи За Мачки-Мандарина Портокалова Средина Новак
Пурди Шепи 1 Година Снабдување Меки Капачиња За Нокти За Канџи За Кучиња Кармин Розова Голема Новак
Пурди Шепи 1 Година Снабдување Меки Капачиња За Нокти За Канџи За Кучиња Кармин Розова Голема

АМЕРИКАНСКИ НАПРАВЕНИ ! СИТЕ НАРАЧКИ ИСПРАТЕНИ ВО 1 РАБОТЕН ДЕН ! Безбеден, Нетоксичен и Лесен за Нанесув

DEN 327.84
Професионален Тример За Нокти од Нерѓосувачки Челик За Кучиња, Стандардна Големина Од Онлајн Продавницата Г. С Новак
Облека Прекрасна Куче Акварел Илустрација Прсти Ножици Ножици Нерѓосувачки Челик Машина Новак
Облека Прекрасна Куче Акварел Илустрација Прсти Ножици Ножици Нерѓосувачки Челик Машина

Големина : 3,7 см х 5,8 см (1,5 инчи х 2,3 инчи) Класификација : ножици За Нокти, Секач, ножици Карактеристика : Му

DEN 415.84
Пурди Шепи 40-Пакет Мека Мачка Ноктите Капи Шампањ Комбо Новак
Пурди Шепи 40-Пакет Мека Мачка Ноктите Капи Шампањ Комбо

Оштетување на Површините за Домаќинство : Подови, Врати, Екрани, Ѕидови и Мебел Заштита од гребнатини ко�

DEN 0.67
Шелина Мустаќи Сака Ветеринар Одделение Миленичиња Клиперс Виолетова Новак
Шелина Мустаќи Сака Ветеринар Одделение Миленичиња Клиперс Виолетова

Висококвалитетно нерѓосувачко сечило за крадење и лесно сечење Дизајниран за најдобар можен стисоклев

DEN 303.84
Пурди Шепи Меки Капачиња За Нокти За Канџи За Кучиња Морска Пена Сјај Џамбо Новак
Пурди Шепи Меки Капачиња За Нокти За Канџи За Кучиња Морска Пена Сјај Џамбо

Оштетување на вашиот дом, поранешен подови, врати и мебел Заштита од случајни гребнатини Обезбедува доп

DEN 0.33
Јабер Куче Чешлање/Кученце Стоматолошки Сет + Прст К9 Четки За Заби + Ноктите Машинки [Мали] + Ноктите Датотека Новак