#0а3ц30 50мл Кожна Поправка Крем Кожа Гребење Пукнатина Поправка На Кожа Поправка На Кожни Седишта

0а3ц30 50мл Кожна Поправка Крем Кожа Гребење Пукнатина Поправка На Кожа Поправка На Кожни Седишта

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Залепете. Увезени. Предвремено затворање. 50мл Кожна Поправка Крем Кожа Гребење Пукнатина Поправка На Кожа Поправка На Кожни Седиштакако Да се Справите Со Досадноста и Промената на Бојата на Кожните Производи По Долгорочно. Употреба? Не Грижи Се, Можеме Да Ти Помогнеме. За Кожни Производи, Ние Обично Сликаме И Сочинуваатизработени Од Висококвалитетни Материјали, Без Супстанции, Лесни За Носење, Како Нови По Употреба, Без Гребнатини. Откако Бојата Е Надополнета, Таа Е Нова, Не Е Лесно Да Се Избледи И Издржлива.Погоден За Реновирање На Кожа И Комплементарно Реновирање На Бојата На Површината На Седиштето Во Автомобил Кога Е Пластична. Или Било Која Тврда Површина, Како Што Се Декорација На Автомобили И Тапацир, Мебел, Кожени Јакни И Облека : Софи, Софи, Автомобилски Панели, Блузи, Контролни Табли, Седишта, Ентериери Тапацир,. Багаж, Облека И Теписи Во Врска Со Одржувањето : Можете Да Измешате Малку Млеко Со Влажна Крпа За Да Ја Избришете Кожата, Лесно Е Да Ја Направите Вашата Кожа Сјајна И Мека.Реновирање На Кожа. Од Автомобилски Седишта, Применливи се И Комплементарни Бои (Чевли, Паричници, Софи, Кожа)Спецификација Капацитет : 50 Mlsize : 5 X5 Cm/1.96*Вклучен Е 1.96 Inpackage 1x Крем За Поправка. Залепете. Увезени. Предвремено затворање. 50мл Кожна Поправка Крем Кожа Гребење Пукнатина Поправка На Кожа Поправка На Кожни Седиштакако Да се Справите Со Досадноста и Промената на Бојата на Кожните Производи По Долгорочно. Употреба? Не Грижи Се, Можеме Да Ти Помогнеме. За Кожни Производи, Ние Обично Сликаме И Сочинуваатизработени Од Висококвалитетни Материјали, Без Супстанции, Лесни За Носење, Како Нови По Употреба, Без Гребнатини. Откако Бојата Е Надополнета, Таа Е Нова, Не Е Лесно Да Се Избледи И Издржлива.Погоден За Реновирање На Кожа И Комплементарно Реновирање На Бојата На Површината На Седиштето Во Автомобил Кога Е Пластична. Или Било Која Тврда Површина, Како Што Се Декорација На Автомобили И Тапацир, Мебел, Кожени Јакни И Облека : Софи, Софи, Автомобилски Панели, Блузи, Контролни Табли, Седишта, Ентериери Тапацир,. Багаж, Облека И Теписи Во Врска Со Одржувањето : Можете Да Измешате Малку Млеко Со Влажна Крпа За Да Ја Избришете Кожата, Лесно Е Да Ја Направите Вашата Кожа Сјајна И Мека.Реновирање На Кожа. Од Автомобилски Седишта, Применливи се И Комплементарни Бои (Чевли, Паричници, Софи, Кожа)Спецификација Капацитет : 50 Mlsize : 5 X5 Cm/1.96*Вклучен Е 1.96 Inpackage 1x Крем За Поправка. #0а3ц30 50мл Кожа Поправка Крем Кожа Гребење Пукнатината Кожа Поправка Кожа Седиште Поправка.

Избор на клиент

Кожен Мајстор Силен Пакет За Чистење Кожа-250мл Новак
Кожен Мајстор Силен Пакет За Чистење Кожа-250мл

Вклучува 250мл Силен чистач, Витален Регенератор и Крем за Заштита За Кожни Типови А & П...

DEN 527.84
Врвен Пакет За Нега На Кожа За Вашите Фини Автомобилски Ентериери Новак Попуст
Врвен Пакет За Нега На Кожа За Вашите Фини Автомобилски Ентериери

Концентрат За Чистење кожа за Ефикасно и Безбедно Чистење Премиум Масло Од Визон Збогатен Кожен Регене�

DEN 1279.84
Соединение За Полнење Крем За Поправка На Кожа ју2д За Реставрација На Кожа Пукнатини Изгореници Дупки Новак