Таај Расајана против стареење крем-маски 75 мл

Таај Расајана против стареење крем-маски 75 мл

DEN 1039.20

Новак

Достапно за нарачка

2-во-1 нега што може да се користи како ноќен крем и маска за лице. Содржи синергија на моќни активни состојки : - масло од круша, масло од хибискус, - масло од брусница, - масло од шипинка, - масло од семе од домати. Неговата формула е завршена со хијалуронска киселина, за да се зголеми дејството на контролата на возраста. Од неговата примена, вашата кожа е ревитализирана и преполнета, таа е мазна, цврста и тонирана. Брчките и уморните маки се избледени, вашиот тен е свеж и унифициран!. Погодно за сите типови кожа. ТААЈ РАСАЈАНА АНТИ-АРАДИНГ КРЕМ-МАСК 75мл е 2-во-1 грижа што може да се користи како ноќен крем и маска за лице. Оваа нега на анти -стареење содржи синергија на моќни активни состојки : - масло од круша, масло од хибискус, - масло од брусница, - масло од шипинка, - масло од семе од домати. Неговата формула е завршена со хијалуронска киселина, за да се зголеми дејството на контролата на возраста. Од неговата примена, вашата кожа е ревитализирана и преполнета, таа е мазна, цврста и тонирана. Брчките и уморните маки се избледени, вашиот тен е свеж и унифициран! Погодно за сите типови кожа.

Избор на клиент

Д -р Пен Ултима А6С Касети за замена на делови од 10 парчиња… 0,25мм Новак
Д -р Пен Ултима А6С Касети за замена на делови од 10 парчиња… 0,25мм

Д р Пен А6С 16 пина Касети 10 парчиња Слот за бајонет, користете само на Dr.Pen Ultima A6s Касетите за замена од 16pins

DEN 447.84
ЕСП АЦЕ ПДО конец лифт кореја лице/целото тело - Супер Завртка Тип - 12 големини Новак
ЕСП АЦЕ ПДО конец лифт кореја лице/целото тело - Супер Завртка Тип - 12 големини

ПОДИГНУВАЊЕ На Навој НА PDO Тип На Супер Завртка / Остар (100 парчиња) Нетоксичен / Непироген / хеви метал

DEN 3040.00