36 Парчиња Влошки За Нокти За Бебиња Влошки За Замена На Нокти Електрични Глави За Мелење Нокти За Бебиња За Стандардни Електрични Костуми За Тример За Нокти За Ново

36 Парчиња Влошки За Нокти За Бебиња Влошки За Замена На Нокти Електрични Глави За Мелење Нокти За Бебиња За Стандардни Електрични

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Доволна количина : пакетот вклучува тотално 36 парчиња влошки за замена на датотеки за нокти за бебиња во 4 различни бои; Меѓу нив, 9 парчиња се во розова боја, погодни за 0-3 месеци бебе; 9 Парчиња во светло сина боја, погодни за 3-6 месеци бебе; 9 Парчиња во зелена боја, погодни за 6-12 месеци бебе; 9 Парчиња во портокалова боја, погодни за бебе над 12 месеци. Сигурен и безбеден : електричните влошки за замена за нокти за бебиња се дизајнирани за нокти за бебиња, бидејќи нема да им наштетат на кожата и ноктите; Покрај тоа, користењето глави за мелење ќе ги направи ноктите на бебињата мазни и чисти, без стружење на кожата со сопствени движења. Функција за замена : обезбедени се влошки за замена на тример за нокти за луѓето да ја заменат старата подлога, погодна за сите брендови доволна количина за долготрајна употреба; влошките се погодни за повеќето стандардни електрични машини за нокти за бебиња, удобни и практични. Лесен за употреба : процесот на користење е едноставен, прво треба да притиснете бебешки електрични влошки за замена на датотеки за нокти во електричен тример за нокти и да бидете сигурни дека е добро инсталиран. Различни опции за избор : влошките за замена на датотеки за нокти за бебиња имаат 4 различни бои за избор, секоја од нив поседува соодветен фокус на ноктите за бебиња во различни возрасти; живописните и живописни бои можат да го привлечат вниманието на децата,така што тие ќе покажат помала неподготвеност за отсекување на ноктите. 36 Парчиња влошки за нокти за бебиња влошки за замена на нокти електрични глави за мелење нокти за бебиња за стандардни електрични костуми за тример за нокти за новороденчиња (розово, светло сино, зелено, портокалово) Безбедни алатки : Користењето влошки за датотеки за нокти за средување на ноктите на бебето може да ги намали случајните гребнатини во процесот, нудејќи безбедно користење искуство. Светли и убави бои можат да го привлечат вниманието на децата, тие ќе имаат поголема веројатност да ги исечат ноктите отколку порано. Различна концентрација : Дизајнирани во 4 бои, влошките за замена на тример за нокти имаат различни намени за подобро средување на ноктите, розовата боја е погодна за 0-3 месеци бебе, светло сината е погодна за 3-6 месеци бебе, зелената е погодна за 6-12 месеци бебе, додека портокаловата боја е погодна за бебе над 12 месеци. Спецификации : Бои : розова, светло сина, зелена, Портокалова Големина : 2 х 2 см/ 0,78 х 0,78 Инчен Материјал : абразивна хартија, пластична И Сунѓерска Амбалажа вклучува : 9 х Розови влошки за нокти за бебиња 9 х светло сини влошки за нокти за бебиња 9 х зелени влошки за нокти за бебиња 9 х портокалова влошки За нокти За бебиња Забелешка : кога не се користи, ве молиме држете се подалеку од дофат на деца, поединечните делови може да претставуваат опасност од гушење. Поради рачно мерење, дозволете мали разлики во големината. Може да има мали разлики во бојата поради различни дисплеи.

Избор на клиент

Chicco 00010019000000 постави момчиња за нега на нокти Новак
Chicco 00010019000000 постави момчиња за нега на нокти

Одлична идеја за подароци Ножици за нокти за бебиња во не'рѓосувачки челик со заоблени лопати и заоблен�

DEN 364.80
Витри Сјајни Нерѓосувачки Челик Заоблени Ножици За Нокти Новак
Витри Сјајни Нерѓосувачки Челик Заоблени Ножици За Нокти

Нерѓосувачки челик Доживотна гаранција Произведено Во Франција Ножиците За Нокти Витри, француското п�

DEN 1.67
Г. С ВРОДЕН Комплет За Подијатрија На НОКТИТЕ На НОЗЕТЕ За Домашна Употреба Алатки За Подијатрија Новак
Г. С ВРОДЕН Комплет За Подијатрија На НОКТИТЕ На НОЗЕТЕ За Домашна Употреба Алатки За Подијатрија

Г С ИНСТРУМЕНТИТЕ ШТОТУКУ ГИ ПРОДАВА Г С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА Г С ВРОДЕН КОМПЛЕТ ЗА ПОДИЈАТРИЈА на НОКТИТЕ

DEN 0.33
Разгалено Бебе Ноктите Тример Новак
Разгалено Бебе Ноктите Тример

Безбедна Алатка За Нега На Нокти За БебињаБрзо ги исекува и полира ноктите и ноктите на нозете без оштет

DEN 0.67