Фу Чувајте Датотеки За Стапала Отстранувач На Калус Нерѓосувачки Челик Стапало И Двострана Датотека За Стапала Професионални Алатки За Педикир Премиум Чистач За ?

Фу Чувајте Датотеки За Стапала Отстранувач На Калус Нерѓосувачки Челик Стапало И Двострана Датотека За Стапала Професионални

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

? Датотеки за стапала и двострани отстранувачи на калус за стапала. ? Одлично за поправка на петиците и отстранување на сува, мртва, тврда, испукана кожа за да се намали таложењето на тврдата кожа. ? Водоотпорен, перат и еднократно. ? Дизајнот со мала тежина ви овозможува да работите со леснотија и дава брза неверојатна мазност. ? Најдобра професионална алатка за нега на стапала дома, која дава меки фенси стапала со малку напор. ? Датотеки за стапала и двострани отстранувачи на калус за стапала. ? Одлично за поправка на петиците и отстранување на сува, мртва, тврда, испукана кожа за да се намали таложењето на тврдата кожа. ? Водоотпорен, перат и еднократно. ? Дизајнот со мала тежина ви овозможува да работите со леснотија и дава брза неверојатна мазност. ? Најдобра професионална алатка за нега на стапала дома, која дава меки фенси стапала со малку напор.

Избор на клиент

Двострана Датотека За Стапала со 5 Груби и 5 Фини Самолепливи Шкурка Новак
Двострана Датотека За Стапала со 5 Груби и 5 Фини Самолепливи Шкурка

Ефикасно ја отстранува тврдата груба кожаПомага да се омекне 2, се препорачува генерално да ја користит�

DEN 1.33
Нога Датотека Ролери Глави, 2 парчиња Замена Ролери Полнење Глави Електрични Калус Отстранувач Додатоци Новак
Отстранување На Кожата Стапала Стапала Педикир Мртва Рачка Нега Други Алкохол Триење Новак
Отстранување На Кожата Стапала Стапала Педикир Мртва Рачка Нега Други Алкохол Триење

Изберете Челик Со Висок Степен ,остри , Време и Ефект Мијалник За лице Ладно Лице Ролери На Хаосот Пинцет

DEN 161.60