Тренер за карлицата фадаре, Мајстор За Бутови, Тренер За Колкови,Тонер За Бутови,Опрема За Вежбање Во Внатрешноста на Бутот Со Прилагодување На Отпорот За Задник/Ра

Тренер за карлицата фадаре, Мајстор За Бутови, Тренер За Колкови,Тонер За Бутови,Опрема За Вежбање Во Внатрешноста на Бутот

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

●ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ е Изработен од пп, ТПЕ материјал и пружина, безбеден и еколошки, без бруси, отпорен на абење, добар носивост, силна отпорност на удар, не е лесен за деформација. ①ПРИЛАГОДЛИВ ОТПОР има три нивоа на јачина, сила за прилагодување на отпорот со навртување во различна положба. И може да се прилагоди за да ги задоволи вашите различни потреби за вежбање,помагајќи ви да обликувате витка фигура и да се вратите во младешка состојба. ●МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ВЕЖБА●овој тренер може да се користи за постпартална поправка, слабеење на телото, средување на бутовите, обликување на грбот, вежбање на нозете и рацете. Одговара за сите луѓе на ниво на фитнес кои сакаат да имаат физички тренинг. `+ЛЕСНО НОСЕЊЕ нашиот тренер има ergономски дизајн. Лесен е за безбедно складирање и удобна употреба, а погоден за лично вежбање дома, може да се однесе и во канцеларија, на отворено или патување. Ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате некаков проблем со квалитетот.Ние се грижиме за корисничкото искуство на клиентите исто толку важно колку што се грижиме за квалитетот на нашиот производ. ●ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ е Изработен од пп, ТПЕ материјал и пружина, безбеден и еколошки, без бруси, отпорен на абење, добар носивост, силна отпорност на удар, не е лесен за деформација. ①ПРИЛАГОДЛИВ ОТПОР има три нивоа на јачина, сила за прилагодување на отпорот со навртување во различна положба. И може да се прилагоди за да ги задоволи вашите различни потреби за вежбање,помагајќи ви да обликувате витка фигура и да се вратите во младешка состојба. ●МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ВЕЖБА●овој тренер може да се користи за постпартална поправка, слабеење на телото, средување на бутовите, обликување на грбот, вежбање на нозете и рацете. Одговара за сите луѓе на ниво на фитнес кои сакаат да имаат физички тренинг. `+ЛЕСНО НОСЕЊЕ нашиот тренер има ergономски дизајн. Лесен е за безбедно складирање и удобна употреба, а погоден за лично вежбање дома, може да се однесе и во канцеларија, на отворено или патување. Ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате некаков проблем со квалитетот.Ние се грижиме за корисничкото искуство на клиентите исто толку важно колку што се грижиме за квалитетот на нашиот производ. Опис : вежбачот на Карлицата може да ви помогне да вежбате карлични мускули, бутовите, обликувањето на задникот, рацете, грбот итн., помагајќи ви да обликувате витка фигура и да се вратите во младешка состојба.Вежбачот на карлицата може да ви помогне да вежбате карлични мускули, бутовите, обликувањето на задникот, рацете, грбот итн., помагајќи ви да обликувате витка фигура и да се вратите во младешка состојба.Три нивоа на сила може да се прилагодат за да ги задоволат вашите различни потреби за вежбање.Карличниот вежбач е одличен за мајките по породувањето да се вратат во форма, луѓе кои сакаат да ослабат, секојдневно вежбање и форма и секој што сака да се вклопи. `+ЛЕСНО НОСЕЊЕ 】ономски дизајн, Лесен и пренослив, лесен за носење, погоден за personal вежби дома, исто така може да се однесе во канцеларија, на отворено или патување.Спецификација : Материјал : ПП, ТПЕ, Пролетна Боја : Розовиот Пакет вклучува : 1 парчиња х Карлична Вежба Забелешка : 1. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.2. Ве молиме дозволете 1-2 см разлики поради рачно мерење.

Material: PP, TPE, Spring
Color: Pink
Package includes:
1pc x Pelvic Exerciser:
Note:
1. Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures.:
2. Please allow 1-2 cm differences due to manual measurement.:

Избор на клиент

ТЕХТОНГДА Нога Машина Нога Вежба Кардио Фитнес Степер Фитнес Тренер Тренер Тренингот Машина Црна Новак
ТЕХТОНГДА Нога Машина Нога Вежба Кардио Фитнес Степер Фитнес Тренер Тренер Тренингот Машина Црна

Поефикасно во вежбање внатрешни мускули на бутот отколку одење Постојат 7 контактни точки со земјата, к�

DEN 1.67
Тело-Цврста Машина За Притискање На Ногата Со Тежина од 210 Килограми Новак
Тело-Цврста Машина За Притискање На Ногата Со Тежина од 210 Килограми

Машината за притискање на нозете за дома е дизајнирана да ви помогне ефикасно да изведувате вежби за пр�

DEN 1168.00
Леикефитнес Сиси Сквотот Машина И Прилагодливи Аб Тренер Пакет Новак
Леикефитнес Сиси Сквотот Машина И Прилагодливи Аб Тренер Пакет

①Придобивките од Сиси Сквотот Е најдобрата вежба за телесна тежина за тренирање на стомачните мускули,

DEN 2608.32