AEXIT 16 mm Dia Nails, завртки и прицврстувачи за реновирање на метални метали

AEXIT 16 mm Dia Nails, завртки и прицврстувачи за реновирање на метални метали

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Вкупна висина : 20мм / 0,8 "; дијаметар на главата : 16мм / 0,63". Боја : златен тон; Тежина : 72g. Име на производот : нокти за реновирање. Материјал : Метал. Содржина на пакетот : 35 парчиња X за реновирање на ноктите за реновирање. Вкупна висина : 20мм / 0,8 "; дијаметар на главата : 16мм / 0,63". Боја : златен тон; Тежина : 72g. Име на производот : нокти за реновирање. Материјал : Метал. Содржина на пакетот : 35 парчиња X за реновирање на ноктите за реновирање. Се користат за да се постават белешки на таблата со плута. Овие нокти за тактики се совршени за да се обезбедат хартиени предмети или фотографии на таблата Корк, без да предизвикаат никаква штета. околу дома, канцеларија и училиште.

Избор на клиент

AEXIT 7/16-инчен DIA NAILS, завртки и сврзувачки елементи Chrysanthemum Nail Pushpin реновирање на палецот Бронзен нокти тон Новак
Аексит 14мм Дија нокти, завртки и сврзувачки елементи за реновирање на нокти од не'рѓосувачки челик Новак
Аексит 14мм Дија нокти, завртки и сврзувачки елементи за реновирање на нокти од не'рѓосувачки челик

Вкупна висина : 17мм / 0,67 "; дијаметар на главата : 14мм / 0,55" Боја : сребрен тон; Тежина : 58g Име на производот

DEN 3.00
Нокти, завртки и прицврстувачи за мебел за домашни мебел, купови нокти Сребрен тон 11мм х 16мм нокти 20 парчиња Новак
1 1/4 тркалезен зачукуван клавос, тип на премија, обложен со црн прав Новак
1 1/4 тркалезен зачукуван клавос, тип на премија, обложен со црн прав

Овие се висококвалитетни клавови со глава на легура на цинк и нема да 'рѓаат како железни клавови...

DEN 3.33
Trusco Nakayama Y848-0004 Snap Pins, тривалентен хромат, бр.4, пакет од 20, мал пакет Новак
Trusco Nakayama Y848-0004 Snap Pins, тривалентен хромат, бр.4, пакет од 20, мал пакет

Номинален дијаметар Д : 0,2 инчи (4 мм); Вкупна должина : 0,6 инчи (16,3 мм) Дијаметар на игла : 0,04 инчи (1,0 мм); Паке

DEN 1038.40
Аексит домашен мебел нокти, завртки и сврзувачки елементи за реновирање на шема на маргаритки Новак
Аексит домашен мебел нокти, завртки и сврзувачки елементи за реновирање на шема на маргаритки

Вкупна висина : 16мм / 0,63 "; дијаметар на главата : 11мм / 7 / 16" Боја : бронзен тон; Тежина : 20g Име на производот :

DEN 107.52
Хилман мувла и трим нокти 2 мида 6 мл Новак
Хилман мувла и трим нокти 2 мида 6 мл

За Софит, фасција и слични завршувања Исечете брзо и лесно без материјал за забивање или брак 6 мл школка

DEN 0.33
Hardiplank HD-6 управувана лента за рака, 8d x 2 in, 0,113 во Шанк, челик Новак
Hardiplank HD-6 управувана лента за рака, 8d x 2 in, 0,113 во Шанк, челик

6Д големина #5 кутија „Stormguard“ двојно галванизиран со топлонатопи Повеќекратни намени со обвивка, трим, �

DEN 2.00
1001 место за нокти, големина 85, цврст месинг, колонијален златен финиш, 35 парчиња по пакување Новак
1001 место за нокти, големина 85, цврст месинг, колонијален златен финиш, 35 парчиња по пакување

Месинг Направено во нас 35 парчиња по пакет Тешка градба на месинг со цврст месинг обезбедува највисок к�

DEN 470.40