1001 место за нокти, големина 85, цврст месинг, колонијален златен финиш, 35 парчиња по пакување

1001 место за нокти, големина 85, цврст месинг, колонијален златен финиш, 35 парчиња по пакување

DEN 470.40

Новак

Достапно за нарачка

Месинг. Направено во нас. 35 парчиња по пакет. Тешка градба на месинг со цврст месинг обезбедува највисок квалитет. Острите наклонети ги прободуваат повеќето материјали и навиваат за најудобно прицврстување. Направено во САД од C&C Metal Products. Должина на prong = 0,112 in., Собрана висина = 0,05 in., Дијаметар = 0,74 во. Опис на производот C&C Metal Products ги произведува најдобрите светски метални глави за нокти за мода, тапацир, мебел и додатоци. Тие се направени во САД со највисок квалитет на месинг метал до најтесните толеранции на прецизност. Нивните електроплетирани метали завршуваат убаво украсени производи и трајната обвивка трае тестот на времето. Главите на ноктите можат да бидат прицврстени со нивните силни и дуктивни измет што прободуваат материјал и се наведнуваат од другата страна за да формираат затегната тесна зафат. Тие можат да се користат со најмногу стандардни алатки за прирачник со големина и тие се златен стандард за автоматски алатки за прицврстување на добиточна храна. Од 1914 година, C&C Metal Products е водечки снабдувач на глави за нокти на секој континент. Столките за главата на ноктите се развиени за употреба на чевли, торби, јакни, нараквици, јаки од кучиња, кошули, панталони, мебел, завеси и многу повеќе. Од производителот C&C Metal Products ги произведува најдобрите метални нокти во светот за мода, тапацир, мебел и додатоци. Тие се направени во САД со највисок квалитет на месинг метал до најтесните толеранции на прецизност. Нивните електроплетирани метали завршуваат убаво украсени производи и трајната обвивка трае тестот на времето. Ноктите може да се прицврстат со нивните силни и дукстилни измет што прободуваат материјал и се наведнуваат од другата страна за да формираат затегната тесна зафат. Тие можат да се користат со најмногу стандардни алатки за прирачник со големина и тие се златен стандард за автоматски алатки за прицврстување на добиточна храна. Од 1914 година, C&C Metal Products е водечки снабдувач на нокти на секој континент. Столките за нокти се развиени за употреба на чевли, торби, јакни, нараквици, јаки за кучиња, кошули, панталони, мебел, завеси и многу повеќе.

Избор на клиент

Аексит домашен мебел нокти, завртки и сврзувачки елементи за реновирање на шема на маргаритки Новак
Аексит домашен мебел нокти, завртки и сврзувачки елементи за реновирање на шема на маргаритки

Вкупна висина : 16мм / 0,63 "; дијаметар на главата : 11мм / 7 / 16" Боја : бронзен тон; Тежина : 20g Име на производот :

DEN 107.52
Труско Накајама y845-3025 Сплит пин, челик, 0,1 x 1,0 инчи, пакет од 20 Новак
Труско Накајама y845-3025 Сплит пин, челик, 0,1 x 1,0 инчи, пакет од 20

Дијаметар на дупката : 0,1 инчи (3,0 мм); Л : 1,0 инчи (25 мм) Пакет : торба; Линија од серија : Ironелезо, не'рѓосувач�

DEN 2.33
Trusco Nakayama Y848-0010 Snap Pins, тривалентен хромат, бр. 10, пакет од 10, мал пакет Новак
Trusco Nakayama Y848-0010 Snap Pins, тривалентен хромат, бр. 10, пакет од 10, мал пакет

Номинален дијаметар Д : 0,4 инчи (10 мм); Вкупна должина : 1,3 инчи (32,6 мм) Дијаметар на игла : 0,07 инчи (1,8 мм); Пак�

DEN 496.00
Хилман мувла и трим нокти 2 мида 6 мл Новак
Хилман мувла и трим нокти 2 мида 6 мл

За Софит, фасција и слични завршувања Исечете брзо и лесно без материјал за забивање или брак 6 мл школка

DEN 0.33
Јосоу 100 парчиња антички бронзено тапацир за нокти Декоративни столпчиња за так Новак
Јосоу 100 парчиња антички бронзено тапацир за нокти Декоративни столпчиња за так

【Добар материјал】 : Направено од рачно фалсификуван материјал од ковано железо со мазна античка месин�

DEN 0.33
Лавиринтски нокти T4490A530 прстен на прстен притисок третиран од дрво за нокти ПТЛ, 5-фунти 12д Новак
Лавиринтски нокти T4490A530 прстен на прстен притисок третиран од дрво за нокти ПТЛ, 5-фунти 12д

Произведено во Кина Лесен за користење Многу издржлив Двоен топол цинк обложен Должина : 31 / 4 инчи Со 9 / 32

DEN 737.60
Аексит 14мм Дија нокти, завртки и сврзувачки елементи за реновирање на нокти од не'рѓосувачки челик Новак
Аексит 14мм Дија нокти, завртки и сврзувачки елементи за реновирање на нокти од не'рѓосувачки челик

Вкупна висина : 17мм / 0,67 "; дијаметар на главата : 14мм / 0,55" Боја : сребрен тон; Тежина : 58g Име на производот

DEN 3.00