Mxiaoxia 7pcs Нови Ножици За Нокти Постави Преносни Патувања Нерѓосувачки Челик Црн Педикир Ножици Пинцета Комплет За Маникир Алатки

Mxiaoxia 7pcs Нови Ножици За Нокти Постави Преносни Патувања Нерѓосувачки Челик Црн Педикир Ножици Пинцета Комплет За Маникир

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Карактеристики : . Лесно за чистење и нема лесно да ' рѓосува. Со кутија за складирање, полесна за организирање и носење. Совршен и за професионален салон и за домашна употреба. Таа е погодна за сите возрасти и унисекс. Подарок за вашите семејства и пријатели. Карактеристики : Лесен за чистење и нема лесно да ' рѓосува. Со кутија за складирање, полесна за организирање и носење. Совршен и за професионален салон и за домашна употреба. Таа е погодна за сите возрасти и унисекс. Подарок за вашите семејства и пријатели. Различни алатки можат да ги задоволат вашите различни барања вклучуваат нега на раце, грижа, нега на стапала.Ви помогне да се намали и неспокојот ноктите работ или површината. Може да ги реши проблемите и да ја намали веѓата. Материјал : Вклучен Е Пакет Од Нерѓосувачки Челик : 1 x Клипер За Нокти 1 x Косо Клипер За Нокти1 x Повеќенаменски Ножици1 x Туркач За Нокти1 x Пинцета1 x Уво Пик1 x Датотека за Нокти лесниот дизајн го прави совршен придружник за патување за вас.

Избор на клиент