Мдфгш 7 парчиња Ножици За Нокти Поставете Преносни Патувања Нерѓосувачки Челик Црн Педикир Ножици Пинцета Маникир Комплет Алатки За Нокти

Мдфгш 7 парчиња Ножици За Нокти Поставете Преносни Патувања Нерѓосувачки Челик Црн Педикир Ножици Пинцета Маникир Комплет Алатки

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Со кутија за складирање, полесна за организирање и носење. Совршен и за професионален салон и за домашна употреба. Таа е погодна за сите возрасти и унисекс. Совршен подарок за вашите семејства и пријатели. Различни алатки можат да ги задоволат вашите различни барања вклучуваат нега на раце, грижа, нега на стапала. Ви помогне да се намали и неспокојот ноктите работ или површината. Може да ги реши проблемите и да ја намали веѓата. Со кутија за складирање, полесна за организирање и носење. Совршен и за професионален салон и за домашна употреба. Таа е погодна за сите возрасти и унисекс. Совршен подарок за вашите семејства и пријатели. Различни алатки можат да ги задоволат вашите различни барања вклучуваат нега на раце, грижа, нега на стапала. Ви помогне да се намали и неспокојот ноктите работ или површината. Може да ги реши проблемите и да ја намали веѓата. Материјал : нерѓосувачки Челик лесен за чистење и нема лесно да ' рѓосува. Со кутија за складирање, полесна за организирање и носење. Совршен и за професионален салон и за домашна употреба. Таа е погодна за сите возрасти и унисекс. Совршен подарок за вашите семејства и пријатели. Различни алатки можат да ги задоволат вашите различни барања вклучуваат нега на раце, грижа, нега на стапала.Ви помогне да се намали и неспокојот ноктите работ или површината. Може да ги реши проблемите и да ја намали веѓата. Вклучен пакет : ножици за нокти поставете белешки : поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-3см. Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред наддавање.Поради разликите помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!Дизајниран со пренослива големина.

Избор на клиент

Арктичката Лисица Прекрасна Бела Уметност Деко Подарок Мода Прст Ножици Ножици Нерѓосувачки Челик Машина Новак
КОМПЛЕТ ЗА МАНИКИР ЗА НОКТИ Нерѓосувачки Челик Професионален Секач За Нокти За Нокти Преносни Алатки За Патување Новак
ZLXDP Ножици Ножици За Нокти Постави Мртви Клешти За Кожа Алатка За Сечење Педикир Новак
ZLXDP Ножици Ножици За Нокти Постави Мртви Клешти За Кожа Алатка За Сечење Педикир

Професионалец отстранете ја мртвата кожа Доволно нежен за да работи на кутикули и слаби или разделени н

DEN 1.00
Љубов Лама Галакси Ноктите Машина За Нокти Мултифункционален Ноктите Тример со Пиво Шише Отворач Новак
Љубов Лама Галакси Ноктите Машина За Нокти Мултифункционален Ноктите Тример со Пиво Шише Отворач

Оваа машинка за нокти е изработена од издржлив метал Стилот е елегантен, остар и нема да ' рѓосува или кр�

DEN 1.67
Ддп Кутикула БРАДАВИЦИ 4, Ролери Пролет Новак
Ддп Кутикула БРАДАВИЦИ 4, Ролери Пролет

ДДП КУТИКУЛА БРАДАВИЦИ 4", РОЛЕРИ ПРОЛЕТ НЕЖНО ИСЕЧЕТЕ ГИ КУТИКУЛИТЕ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК КОЛИЧИНА : 1...

DEN 2.33
Среќа Збор Инспиративен Цитат Изреки Машинка За Нокти За Сечење Ножици За Клучеви Новак
Среќа Збор Инспиративен Цитат Изреки Машинка За Нокти За Сечење Ножици За Клучеви

Големина : 3,5 см х 6,6 см (1,4 инчи х 2,6 инчи) Класификација : ножици за Нокти, Отворач, Синџир На Клучеви...

DEN 1.33