Ноќно светло приклучок во wallиден цветен цвет гроздобер сина бебешка ноќна светлина со сензор за самрак-до-добав 2 пакет

Ноќно светло приклучок во wallиден цветен цвет гроздобер сина бебешка ноќна светлина со сензор за самрак-до-добав 2 пакет

DEN 1035.20

Новак

Достапно за нарачка

[Автоматска контрола на светлината] Вграден во сензор за паметни светло, ноќното светло автоматски се осветлува само кога просторијата е доволно темна. [Енергетска ефикасност] моќност 0,5 W, Употреба на заштеда на енергија и долг живот на LED извор на светлина, нема потреба од батерија, директно приклучете го LED близу светло во електричен излез, што ќе ви донесе погодност и среќа. Вистинското заштеда на енергија. [Бебе безбедно ноќно светло] LED за очите на очите создава униформа ноќна светлина што не се прилепува, што нема да ви наштети на очите. Пријатната светлина помагаат да се смири вас и вашите деца да спијат исто така. Дизајнот со низок профил ќе изгледа стилски во кој било амбиент. [Мала ноќна светлина] Мала големина, 2 пакувања, приклучоци за неутрализирање и компактна големина, ноќната светлина не го блокира вториот излез. [Стилски и симпатичен дизајн] Ние нудиме разни видови на симпатичен и модерен дизајн за да се осигураме дека секој може да ја најде својата омилена ноќна светлина за бања. [Автоматска контрола на светлината] Вграден во сензор за паметни светло, ноќното светло автоматски се осветлува само кога просторијата е доволно темна. [Енергетска ефикасност] моќност 0,5 W, Употреба на заштеда на енергија и долг живот на LED извор на светлина, нема потреба од батерија, директно приклучете го LED близу светло во електричен излез, што ќе ви донесе погодност и среќа. Вистинското заштеда на енергија. [Бебе безбедно ноќно светло] LED за очите на очите создава униформа ноќна светлина што не се прилепува, што нема да ви наштети на очите. Пријатната светлина помагаат да се смири вас и вашите деца да спијат исто така. Дизајнот со низок профил ќе изгледа стилски во кој било амбиент. [Мала ноќна светлина] Мала големина, 2 пакувања, приклучоци за неутрализирање и компактна големина, ноќната светлина не го блокира вториот излез. [Стилски и симпатичен дизајн] Ние нудиме разни видови на симпатичен и модерен дизајн за да се осигураме дека секој може да ја најде својата омилена ноќна светлина за бања. HEOEH LED приклучок за ноќни светла светла : напон : AC 110 V-220 V/50 Hz Current : AC 0.02apower : 0,5 врвови за употреба : Приклучете ја моќноста, ноќната светлина според автоматската осветленост на амбиенталното светло, автоматско регулирање на светлината на LED силно, да се кренете во ноќта, Добијте малку вода, користете го тоалетот и вратете се во кревет без да вклучите какви било главни светла. Не мора да се грижите за вклучување и исклучување на светлата околу куќата наутро и навечер. Паметниот сензор го прави тоа за вас.

Избор на клиент

2 приклучок за приклучок за ноќно светло LED ноќно светло светло цртано светло, Doodle Moon Cloud Sun Sun Blue Background со Новак
2 приклучок за приклучок за ноќно светло LED ноќно светло светло цртано светло, Doodle Moon Cloud Sun Sun Blue Background со

Напон : AC 110 V220 V / 50 Hz; струја : AC0.02 A; моќност : 0,5 W Автоматско осветлување : Автоматски се вклучува само кога

DEN 539.20
Yishiter Dinosaur Star Projection Light + 3D светло на еднорог Новак
Yishiter Dinosaur Star Projection Light + 3D светло на еднорог

Режим на проекција 2 во 1 : 4 Симпатични диносауруси пополнуваат starвездени starвезди Нови дизајни можат да �

DEN 553.60
Chi-Buy LED Neon Sign Brign Cute Cute Noon Sign, USB напојувано неонски знаци ноќна светлина, 3Д wallидна уметност и игра соба Новак
Chi-Buy LED Neon Sign Brign Cute Cute Noon Sign, USB напојувано неонски знаци ноќна светлина, 3Д wallидна уметност и игра соба

❆CUTE уникатен дизајн ❆ LED неонски знаци е заоблен во форма со LED неонски ленти Користете го овој неонски �

DEN 1524.80