Ноќна лесна лесна светлина на RodaiLycay, 2 пакувања ноќни светла, се приклучуваат на wallид, топли бели предводени ноќни светла за расадник, спална соба, бања, ходник, детс?

Ноќна лесна лесна светлина на RodaiLycay, 2 пакувања ноќни светла, се приклучуваат на wallид, топли бели предводени ноќни светла

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Ноќна светлина со паметни сензори : LED ноќен светло светло вграден сензор за светлина, нема потреба да притиснете кое било копче, светлината на сензорот автоматски ќе се вклучи во самракот и ќе се исклучи во зората. Нашата ноќна ламба ќе ја промени осветленоста според околниот интензитет на светлина. Компактна големина : Големината на ноќните светла е 3 x 4,5 x 1,4 во / 7,6 x 11,4 x 3 cm, приклучокот во ноќните светла има компактен големина и уникатен дизајн на приклучоци што нема да ги блокира вториот излез, оставајќи втор излез за други уреди. Права осветленост : Водечката ноќна светлина обезбедува вистинска количина на топла бела светлина, не премногу затемнета и не премногу светла, доволно за да ги видите сите пречки во темнината, можете да одите слободно во вашиот дом без да вклучите други светла, мекото Белата светлина не е сурова на очите. Висока ефикасност Кога надворешната амбиентална светлина ја достигнува критичната точка на фотокондуктивниот отпорник, колото автоматски се прекинува, а приклучокот за ноќно светло излегува. Автоматско-сензори, многу енергетски ефикасни и заштеда на пари. Достапни за сите · За стари лица : Осветли во текот на ноќта, спречува да ги превртувате пречките, ви овозможува родител да станете во текот на ноќта, да пиете вода, да ја користите бањата и да се вратите во кревет без спиење Вклучување на какви било главни светла. · За деца : Кога бебето ќе почне да спие сам, ноќната светлина може да помогне во олеснување на стравот на детето од темнината, да донесе целосно чувство за безбедност и да му помогне на вашето дете да заспие со сладок сон ноќе . Вклучете се во изложениот wallиден излез кој е вентилиран и не допира до кревети или други материјали, а не за употреба со кабел за продолжување. Имате какви било прашања за време на употребата на ноќната ламба, ве молиме слободно контактирајте ме, ние нудиме a 90-дневна политика за безусловно враќање и поврат.

Избор на клиент

2.75 х 5 - Дрво Ноќна Светлина-Рождество - Ласерски Врежани-Направени Во САД, Пакет од 500 Новак
2.75 х 5 - Дрво Ноќна Светлина-Рождество - Ласерски Врежани-Направени Во САД, Пакет од 500

Дрвени ноќни светла направени Во Форт Колинс, Колорадо Прилагодено ноќно светло со прилагодено уметнич

DEN 587.20
Богатствата на каролина Bb6783cnl Полжав Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3, Повеќебоен Новак Попуст
Богатствата на каролина Bb6783cnl Полжав Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3, Повеќебоен

Шарени Керамички Плочки Ноќ Светлина Мери 6х4х3 инчи Направени во САД од нашите уметнички дела Други Кол�

DEN 369.44