АДАПТЕРИ ПРО АЛАТКИ Црвена Боја Ноќна Сијалица-6 ПАРЧИЊА

АДАПТЕРИ ПРО АЛАТКИ Црвена Боја Ноќна Сијалица-6 ПАРЧИЊА

DEN 95.68

Новак

Достапно за нарачка

Пакет : 6 парчиња. Боја : ЦРВЕНА. C7 светилки, канделабри/е12 база; 5-7 вати, 120 волти 60hz светилки. Совршено на осветлување на забави и настани, лустери, ѕидни светла, Божиќни Жици, украсни тела, ноќни светла и секоја акцентна светилка со приклучок со големина на канделабри. Црвена Боја Ноќна Сијалица-6 ПАРЧИЊА.

Избор на клиент

Cotkontail Cosmos Star Night Light, ротирачка ноќна ламба за проектори за расадник, деца и мали деца Новак
Cotkontail Cosmos Star Night Light, ротирачка ноќна ламба за проектори за расадник, деца и мали деца

USB напојување Големина на проекторот : 5 "x 5" x 5,5 Свири музика Светла на проекти USB напојување Големина на п

DEN 256.00