Бебе Ноќ Светла, Месечината Ѕвезда Проектор И Подморска Светилка 360 Степен Ротација - 4 LED Светилки 8 Боја Менување На Светлината, Уникатен Подароци За Роденден

Бебе Ноќ Светла, Месечината Ѕвезда Проектор И Подморска Светилка 360 Степен Ротација - 4 LED Светилки 8 Боја Менување На Светлината,

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Проектор за ѕвездена Светлина : Фрлете ги шарените ѕвезди на ѕидот или таванот кога светлото е вклучено, давајќи ви романтична и сонлива атмосфера. Целосно уживајте во ѕвезденото небо во собата со вашите семејства. Лесен за Ракување : Три копчиња се соодветно за различни светла во боја, ротација и моќност. Притиснете го копчето А за да ја вклучите топлата бела светлина. Копче Б за избор на бои. Притиснете Го Копчето В за да започнете со ротација или запирање. 2 Избор На Моќност : Изберете го најзгодниот начин за напојување : полнење преку УСБ-кабел (вклучен) или напојување со 4 ААА батерии (не е вклучено). Ве молиме, не користете ги двата начини на напојување истовремено. Извадете ги батериите кога не ги користите. Најидеален Подарок : Совршен За украсување забави, празници, свадби и други прилики за славење. Тоа е идеален подарок за одмор за вашите сакани, бебиња, семејства и пријатели. Ако имате какви било прашања во врска со ѕвездите ноќни светла за деца, ве молиме пишете ни, ние ќе ви помогнеме ПОБРЗО. "Совршен Подарок За Деца проекторот за ѕвездена ноќна светлина со 2 теми може да ја трансформира детската спална соба во универзум или океан, како децата да талкаат во прекрасниот космос или подморскиот свет. Тие мора да бидат сигурни дека ќе се заљубат во тоа. Совршен подарок за следната Ноќ На Вештерките, Божиќ Или роденден за да ја покажете вашата љубов. Силни Карактеристики 2 Функции : тоа не е само ноќно светло за бебиња, туку и ѕвезда светлина ротирачки проектор за декорација. 8 Бои : 4 LED светилки обезбедуваат 8 светли бои - - - сина, црвена, зелена, црвена сина, црвена зелена, сина зелена, rgb, rgb градиент. Лесно Ракување : Лесно менувајте ги светлите бои или режимите на работа со само 3 копчиња. Нема комплицирана операција, лесна за контрола. Промовирајте Спиење : Топлите и романтични светла ги придружуваат бебињата да спијат, тие никогаш нема да се плашат од темнина. Совршен Подарок : тоа е идеален роденденски и Божиќен подарок за вашите девојки и деца, не двоумете се повеќе, купете го и дајте им изненадување. Ве молиме Запомнете Не користете ги батериите и УСБ-кабелот истовремено за да ја напојувате светлината, во спротивно, животниот век на светлината ќе се скрати. (Батериите не се вклучени) ве Молиме отстранете го капакот на куполата кога користите режим на проектор. Спецификација Материјал : Абс Тежина : 13 Мл Моќност : 4.8 W напојување : DC 5 V/ 4 Aaa Батерии Прекинувач Тип : 3 Притисни-Копче Пакет Вклучува 1 x Ноќ Проектор Светилка 1 x Океан Проекција Филм 1 x Ѕвезда Проекција Филм 1 x USB Полнење Кабел 1 x Упатство За Употреба".

Избор на клиент

АДАПТЕРИ ПРО АЛАТКИ Црвена Боја Ноќна Сијалица-6 ПАРЧИЊА Новак
АДАПТЕРИ ПРО АЛАТКИ Црвена Боја Ноќна Сијалица-6 ПАРЧИЊА

Пакет : 6 парчиња Боја : ЦРВЕНА C7 светилки, канделабри / е12 база; 57 вати, 120 волти 60hz светилки...

DEN 95.68
2 Пакување Бебе Ноќни Светла Акварел Галакси Текстура Приклучок Во Ѕид Со Самрак До Зори Фотоелемент Сензор Новак
Yishiter Dinosaur Star Projection Light + 3D светло на еднорог Новак
Yishiter Dinosaur Star Projection Light + 3D светло на еднорог

Режим на проекција 2 во 1 : 4 Симпатични диносауруси пополнуваат starвездени starвезди Нови дизајни можат да �

DEN 553.60
Cotkontail Cosmos Star Night Light, ротирачка ноќна ламба за проектори за расадник, деца и мали деца Новак
Cotkontail Cosmos Star Night Light, ротирачка ноќна ламба за проектори за расадник, деца и мали деца

USB напојување Големина на проекторот : 5 "x 5" x 5,5 Свири музика Светла на проекти USB напојување Големина на п

DEN 256.00
НАТ &засилувач; Џулс Дин Крузер Стадото На Пеперутки Бела 5 х 3 Керамички Птица Ноќно Светло Новак
НАТ &засилувач; Џулс Дин Крузер Стадото На Пеперутки Бела 5 х 3 Керамички Птица Ноќно Светло

ДИЗАЈН ИНСПИРИРАН ОД ПРИРОДАТАИма форма на куќичка за птици и дизајн на акварел што прикажува јато пепе

DEN 0.67