DXTKWL сирена риба скали тркалезни ноќни светла 2 пакувања, океанско море сирена приклучок предводени ноќни светла автоматски самрак до светло на сензори за деца за д?

DXTKWL сирена риба скали тркалезни ноќни светла 2 пакувања, океанско море сирена приклучок предводени ноќни светла автоматски

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Пакетот со симпатична големина вклучува 2 пакувања LED ноќни светла, тоа значи една нарачка, ќе добиете сет од 2 ноќни светла. Автоматски самракот до Зора : Декоративната ноќна светлина со сензор за паметни светли, кој ќе го открие нивото на светлина во вашата соба и автоматски ќе ја прилагоди нејзината осветленост, не треба рачно да ја менувате ноќната светлина; Ноќните светла се затемнети според светлината на собата, многу привлечни и функционални. Вклучете ја LED ноќната светлина : Ноќниот светлосен приклучок во дизајнот обезбедува поширока осветленост во темнината и дава доволно светлина за да го водите вашиот пат кога одите во тоалет или да влезете вода во кујната ноќе. Заштедете енергија и пари : Ноќните светла се изработени од висококвалитетна пластика, која е трајна и сигурна, максималната моќност на ноќните светла е само 0,5 W, заштедете енергија, еколошки; Има долг животен век, трае до 100000 часа без да се грижи за замена на сијалицата, заштедете пари. Мулти-намена LED ноќните светла се одлични подароци за деца, момчиња, девојчиња, возрасни, семејства и пријатели. Пакетот со симпатична големина вклучува 2 пакувања LED ноќни светла, тоа значи една нарачка, ќе добиете сет од 2 ноќни светла. Автоматски самракот до Зора : Декоративната ноќна светлина со сензор за паметни светли, кој ќе го открие нивото на светлина во вашата соба и автоматски ќе ја прилагоди нејзината осветленост, не треба рачно да ја менувате ноќната светлина; Ноќните светла се затемнети според светлината на собата, многу привлечни и функционални. Вклучете ја LED ноќната светлина : Ноќниот светлосен приклучок во дизајнот обезбедува поширока осветленост во темнината и дава доволно светлина за да го водите вашиот пат кога одите во тоалет или да влезете вода во кујната ноќе. Заштедете енергија и пари : Ноќните светла се изработени од висококвалитетна пластика, која е трајна и сигурна, максималната моќност на ноќните светла е само 0,5 W, заштедете енергија, еколошки; Има долг животен век, трае до 100000 часа без да се грижи за замена на сијалицата, заштедете пари. Мулти-намена LED ноќните светла се одлични подароци за деца, момчиња, девојчиња, возрасни, семејства и пријатели. LED ноќен светлосен сет од 2, автоматски самрак на сензорот за зори во wallидни ноќни светла ламба за спална соба бања ходник кујна домашна декорација : -> влезен напон : AC110-127 V-> Излезен напон : DC2.8 V-> Струја : ≤25 MA -> Енергија : 0,5 W-> Облик : Плоштад-> Pacakge : 2 Пакет ноќно светлосно светло Режим : -> Оваа LED сензор ноќно светло осветлување од осветленоста на светлината-> Auto Dusk To Dawn Sensor дозволува Ноќната светлина за автоматско прилагодување на светлината според светлината во просторијата-> Во текот на денот, светлината на затворената е доволна, а ноќната светлина автоматски ќе се исклучи-> кога ќе дојде ноќта, затворената светлина станува потемна, И ноќната светлина автоматски ќе ги сврти белешките за вклучување : -> Овој производ не е играчка и не е погодна за деца-> за да користите ноќни светла безбедно, ве молиме, чувајте ја ноќната светлина суво и не допирајте со вашите влажни раце -> Ве молиме, држете се подалеку од запалива стока, не расклопувајте и модифицирајте го itnotice : -> Поради рачно мерење, ве молиме, дозволете грешка од 1-2 см-> Поради различната резолуција на дисплејот, можете да дозволите блага хроматографија до Бидете нормални во обемот на дозволата за грешка, погледнете го вистинскиот производ што имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не ASAP, ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа !!!.

Избор на клиент

Wykdd Бебе ноќно светло, USB -полнење магнетна ноќна ламба, за деца спална соба и расадник Новак
Wykdd Бебе ноќно светло, USB -полнење магнетна ноќна ламба, за деца спална соба и расадник

★ Материјалот е пријателски и убав, и тој е добар придружник за вас и вашето дете ★, Цврст и лесен...

DEN 1.00
Yishiter Dinosaur Star Projection Light + 3D светло на еднорог Новак
Yishiter Dinosaur Star Projection Light + 3D светло на еднорог

Режим на проекција 2 во 1 : 4 Симпатични диносауруси пополнуваат starвездени starвезди Нови дизајни можат да �

DEN 553.60
Heywasai Дома Декор, Линии Паметни LED Ѕидни Светла, RGBIC Led Лента Светла За Игри Соба Декор Триаголник Светла За Ѕид, Led Новак