Кујнски прибор Перфориран Држач За Ножеви, Држач За Нож Од Цврсто Дрво, Решетка За Складирање Кујнски Ножеви, Едноставен Повеќебитен Држач, Кујнски Материјали Инди

Кујнски прибор Перфориран Држач За Ножеви, Држач За Нож Од Цврсто Дрво, Решетка За Складирање Кујнски Ножеви, Едноставен Повеќебитен

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Држачот за нож има јасен изглед и едноставен дизајн, што може да додаде малку убавина во вашата кујна и да создаде чиста и уредна кујна за вас. Надворешниот материјал е комплетен со лесен зафат и тактилен мек допир. Изгледа стилски во секоја кујна. Ножевите не се вклучени во овој производ. Универзалниот блок со нож е лесен за чистење. Само измијте Во Топла вода со сапуница и оставете да се исуши. Нож блокови изглед погоден за сите видови кујна, било да е тоа модерна, традиционална или современа. Овој нож блок складирање се уште е одличен подарок за пријателите и семејството.Име на стилот : Нож Блока куќа за вашите кујнски ножеви.Направете ви попогодна и побезбедна тежина со тешка основа лесна за чистење не е лесна За размножување ве Молиме не користете машина За миење садови Содржи 1 x Блокада На Ножот уверени сме во квалитетот и функцијата.

Избор на клиент

Хукаи 4 Слот Нож Решетката Кујна Дренажа Сечкање Одбор За Сечење Чување Организирајте K1MF(Без нож) Новак
Хукаи 4 Слот Нож Решетката Кујна Дренажа Сечкање Одбор За Сечење Чување Организирајте K1MF(Без нож)

Овој добро изработен организатор на рамни садови ќе ви помогне да го решите проблемот Изработен од плас

DEN 7331.84