Youguom 4.7in Ножици за вез од пеперутка од виножито и 4. Во розово злато гроздобер занаетчиски ножици за занаетчиски производи за уметнички дела

Youguom 4.7in Ножици за вез од пеперутка од виножито и 4. Во розово злато гроздобер занаетчиски ножици за занаетчиски производи

DEN 347.84

Новак

Достапно за нарачка

4.7 Во гроздобер виножито Малите ножици е лесен за држење, фалсификувани трајни сечила од не'рѓосувачки челик остануваат остри со чисто мазно сечење, совршени за апликации, вез и кастрење сложени јоргани, добар избор за вашата занаетчиска соба или корпа за шиење. 4in Розово злато занаетчиски ножици со висококвалитетни сечила од не'рѓосувачки челик и цветни рачки во форма на солза. Совршено за затрупување на опашката од предиво и навои, овие мали убавици би направиле елегантен додаток на секоја торба за плетење или корпа за шиење. Директни лопати остри прецизни секачи, мали привлечни за да добијат детална трим, малку зашилен врв ги прават овие ножици ефикасни за мала тесна работа, овие ножици се многу остри, ве молиме држете се надвор од дофатот на децата. Ергономски дизајн лесен за намалување на замор на рацете, микро-врв од не'рѓосувачки челик за клипинг навои и дизајни за вез за вез, полесно сечење хартиени цвеќиња или оригами. Весели идеални подароци за Божиќ, Денот на благодарноста, роденденот, свадбата, празничката подарок, убавите ножици се прекрасни подароци за пријателите, семејството, облеката, занаетот кој сака DIY. Тие можат да се применат за вез, игли, вкрстено бод, шиење, плетење, рачна работа. Компактната големина на џебот е лесна продавница во вашата торба/ занаетчиска торба или куќиште за патување. 4.7 Во гроздобер виножито Малите ножици е лесен за држење, фалсификувани трајни сечила од не'рѓосувачки челик остануваат остри со чисто мазно сечење, совршени за апликации, вез и кастрење сложени јоргани, добар избор за вашата занаетчиска соба или корпа за шиење. 4in Розово злато занаетчиски ножици со висококвалитетни сечила од не'рѓосувачки челик и цветни рачки во форма на солза. Совршено за затрупување на опашката од предиво и навои, овие мали убавици би направиле елегантен додаток на секоја торба за плетење или корпа за шиење. Директни лопати остри прецизни секачи, мали привлечни за да добијат детална трим, малку зашилен врв ги прават овие ножици ефикасни за мала тесна работа, овие ножици се многу остри, ве молиме држете се надвор од дофатот на децата. Ергономски дизајн лесен за намалување на замор на рацете, микро-врв од не'рѓосувачки челик за клипинг навои и дизајни за вез за вез, полесно сечење хартиени цвеќиња или оригами. Весели идеални подароци за Божиќ, Денот на благодарноста, роденденот, свадбата, празничката подарок, убавите ножици се прекрасни подароци за пријателите, семејството, облеката, занаетот кој сака DIY. Тие можат да се применат за вез, игли, вкрстено бод, шиење, плетење, рачна работа. Компактната големина на џебот е лесна продавница во вашата торба/ занаетчиска торба или куќиште за патување. Мали прецизни зашилени детали од пеперутка и гроздобер розово злато везови ножици за шиење, игли, занает, уметничко дело, сечење на хартија, конец, обликување на веѓите, сечење на косата, тоа е најдобриот избор за подароци за вашите пријатели или семејства кои сакаат DIY рачно изработени.

Избор на клиент

Ножици Fobs by Scissorfobz-Natural Collection- клучен прстен клуч на ланецот на ланецот на нараквицата на нараквицата ранец, Новак
Ножици од не'рѓосувачки челик, шивачи на облекување на ткаенини, исечени ткаенини остри ножици Новак
Ножици од не'рѓосувачки челик, шивачи на облекување на ткаенини, исечени ткаенини остри ножици

Висок квалитет : Направено со врвни материјали и исклучително внимание на деталите, тој е дизајниран да

DEN 1360.00
Ножици за везови на Lyk 1 парчиња професионални ножици за шиење од не'рѓосувачки челик, гроздобер ножици за вез Новак
Купете лисица M1041 смолкнување на плочата, 12-инчи Новак
Купете лисица M1041 смолкнување на плочата, 12-инчи

Предметот може да испорача во повеќе од една кутија и може да пристигне одделно Продолжена рачка за мак�

DEN 1188.80
ODONTOMED2011® 2 Компјутер за лакирање на премиум одделение за премиум одделение Littauer Spencer Stitch Stitch 4,5 + ножици Новак
ODONTOMED2011® 2 Компјутер за лакирање на премиум одделение за премиум одделение Littauer Spencer Stitch Stitch 4,5 + ножици

2 ПЦС Премиум одделение за отстранување на лацерацијата на лацијалирање Littauer Spencer Stitch Scissors + Iris Scissors 4.5 "...

DEN 138.40
Јапонски хирагана карактер sa nail nipper прстен клуч за шишиња со шише со шише Новак
Јапонски хирагана карактер sa nail nipper прстен клуч за шишиња со шише со шише

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти...

DEN 415.84
Г. С Оперативни Ножици, Директно-Б / б 6° Новак
Г. С Оперативни Ножици, Директно-Б / б 6°

Г С ИНСТРУМЕНТИТЕ ШТОТУКУ ГИ ПРОДАВА Г С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА Г С ОПЕРАТИВНИ НОЖИЦИ, ДИРЕКТНОБ / Б 6 " НАЈДО�

DEN 0.33
Ножици, ножици сите намени, 6 ножици на ткаенини, свиткани ножици 8 инчи за шиење ножици жолти ножици Новак
Ножици, ножици сите намени, 6 ножици на ткаенини, свиткани ножици 8 инчи за шиење ножици жолти ножици

Остри ножици Нашите издржливи ножици за дизајн од не'рѓосувачки челик го прават сечење мазно и без напо

DEN 1.00
Племе Јужна Африка цртан филм Nail Nipper Ring Key Clain Clain Clipper Clipper Новак
Племе Јужна Африка цртан филм Nail Nipper Ring Key Clain Clain Clipper Clipper

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти Каракт�

DEN 415.84
Ножици сите намени, премиум прилагодени ножици, ножици за занаетчиство, назад во училишните материјали Новак
Ножици сите намени, премиум прилагодени ножици, ножици за занаетчиство, назад во училишните материјали

Ножици Сите намени : Ножици за сечење хартија, картон, ткаенина, фотографии и многу повеќе Прецизно сече�

DEN 143.84
10462 - Шиење Ножици Виножито Украсени-Сончогледи Новак
10462 - Шиење Ножици Виножито Украсени-Сончогледи

Идеален за кроење и шиење Јаглероден челик Шема рачки 6 " см 15 Произведено Во Италија Идеален за кроење и

DEN 0.67