Ножици, ножици сите намени, 6 ножици на ткаенини, свиткани ножици 8 инчи за шиење ножици жолти ножици

Ножици, ножици сите намени, 6 ножици на ткаенини, свиткани ножици 8 инчи за шиење ножици жолти ножици

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

Остри ножици - Нашите издржливи ножици за дизајн од не'рѓосувачки челик го прават сечење мазно и без напор. Нашите лопати остануваат поостри подолго. Свиткана конструкција- дизајнирана за удобно и перцизирање на сечење. Ножици за шиење, остри ножици, занаетчиски ножици, ножици на ткаенини, ножици за домаќинства, градинарски ножици, занаетчиски ножици, стари деца ножици, ножици во училницата, ножици на студенти, ножици на наставници, рефус на ножици. Зајакната покриена завртка- Нашите тешки ножици се изградени за да траат! Засилената покриена завртка никогаш нема да се олабави. Лесни- нашите ножици се лесни на рацете, но сепак многу издржливи и удобни за употреба. Користените ножици со повеќе намени се идеални за сечење burlap, хартија, картички, картон, хартија за завиткување, лесна линија, ткаенина, лента, фотографии, купони и кутии за отворање и пакување. Ножици на ткаенини за шиење, кроење, ватирање, облекување, модели на сечење, сечење на ватирање, винил, кожа и многу повеќе. Остри ножици - Нашите издржливи ножици за дизајн од не'рѓосувачки челик го прават сечење мазно и без напор. Нашите лопати остануваат поостри подолго. Свиткана конструкција- дизајнирана за удобно и перцизирање на сечење. Ножици за шиење, остри ножици, занаетчиски ножици, ножици на ткаенини, ножици за домаќинства, градинарски ножици, занаетчиски ножици, стари деца ножици, ножици во училницата, ножици на студенти, ножици на наставници, рефус на ножици. Зајакната покриена завртка- Нашите тешки ножици се изградени за да траат! Засилената покриена завртка никогаш нема да се олабави. Лесни- нашите ножици се лесни на рацете, но сепак многу издржливи и удобни за употреба. Користените ножици со повеќе намени се идеални за сечење burlap, хартија, картички, картон, хартија за завиткување, лесна линија, ткаенина, лента, фотографии, купони и кутии за отворање и пакување. Ножици на ткаенини за шиење, кроење, ватирање, облекување, модели на сечење, сечење на ватирање, винил, кожа и многу повеќе. Ножици, ножици сите намени, 6 ножици на ткаенини, свиткани ножици 8 инчни ножици за шиење жолти ножици.

Избор на клиент

Јапонски хирагана карактер sa nail nipper прстен клуч за шишиња со шише со шише Новак
Јапонски хирагана карактер sa nail nipper прстен клуч за шишиња со шише со шише

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти Каракт�

DEN 415.84
Племе Јужна Африка цртан филм Nail Nipper Ring Key Clain Clain Clipper Clipper Новак
Племе Јужна Африка цртан филм Nail Nipper Ring Key Clain Clain Clipper Clipper

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти...

DEN 415.84
Домаќинска храна со пченица ножици со слава и четка за чистење за пилешко/живина/риба/месо Новак
Домаќинска храна со пченица ножици со слава и четка за чистење за пилешко/живина/риба/месо

Материјал : зацврстените сечила од не'рѓосувачки челик лесно се исекуваат низ картон, канап, храна, месо,

DEN 140.48
Познатиот Поетски Цитат Овој Поет Лежи Ноктите Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Клипер Новак
Познатиот Поетски Цитат Овој Поет Лежи Ноктите Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Клипер

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти Каракт�

DEN 3.00
Ножици Директна Ergономска Рачка 18 Чункер За Заби/Текстуризатор, 6,0 Инчи, 3 Унца Новак
Ножици Директна Ergономска Рачка 18 Чункер За Заби/Текстуризатор, 6,0 Инчи, 3 Унца

6.0 Инчен 18 Заб Чункер / Текстуризатор Јапонски НЕРЃОСУВАЧКИ Челик 440С Конвексен Раб Доживотна Гаранција

DEN 0.67
Scrappin 'Gear Triple-Shred Fringe ножици, ергономска рачка, 8-инчи Новак
Scrappin 'Gear Triple-Shred Fringe ножици, ергономска рачка, 8-инчи

Исечете го вашето време на раб за една третина, еднаш исечете, сечилата со тројно дејство прават 3 намалу

DEN 117.44