7/8/9 инчи Sharonds Персонализирани ножици за коса од 19 см ладно црно салони стилизирање на бербер ножици од не'рѓосувачки челик бербер алатки

7/8/9 инчи Sharonds Персонализирани ножици за коса од 19 см ладно црно салони стилизирање на бербер ножици од не'рѓосувачки

DEN 398.40

Новак

Достапно за нарачка

Материјал : Направено од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, сечилото е многу остра, но нема да ја оштети или подели косата. Ги има карактеристиките на отпорност на топлина, отпорност на корозија, отпорност на 'рѓа и не-опаѓање. Суштински клипер за коса : Професионален клипер за коса, кој може да ја намали влажната и сувата коса. Тоа е неопходна алатка за фризура за професионалци, фризери и поединци. Дизајн : Дизајнот на пригушувачот со висока еластичност го намалува металниот шум и триењето на ножиците. Прилагодлив дизајн на завртки, прилагодете ја затегнатоста на ножиците според личното чувство, прилагодете ја најдобрата напнатост и осигурете се дека ножиците непречено се намалуваат. Ергономија : Ергономскиот дизајн ги прави ножиците совршено да ги вклопат прстите, со удобен зафат и класичен изглед. Услуга : Нашите берберски ножици се дизајнирани и произведени за да исполнуваат строги стандарди за квалитет. Ве молиме, бидете сигурни да купите, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не за да ви ја дадете најдобрата услуга. Материјал : Направено од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, сечилото е многу остра, но нема да ја оштети или подели косата. Ги има карактеристиките на отпорност на топлина, отпорност на корозија, отпорност на 'рѓа и не-опаѓање. Суштински клипер за коса : Професионален клипер за коса, кој може да ја намали влажната и сувата коса. Тоа е неопходна алатка за фризура за професионалци, фризери и поединци. Дизајн : Дизајнот на пригушувачот со висока еластичност го намалува металниот шум и триењето на ножиците. Прилагодлив дизајн на завртки, прилагодете ја затегнатоста на ножиците според личното чувство, прилагодете ја најдобрата напнатост и осигурете се дека ножиците непречено се намалуваат. Ергономија : Ергономскиот дизајн ги прави ножиците совршено да ги вклопат прстите, со удобен зафат и класичен изглед. Услуга : Нашите берберски ножици се дизајнирани и произведени за да исполнуваат строги стандарди за квалитет. Ве молиме, бидете сигурни да купите, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не за да ви ја дадете најдобрата услуга. Производител : Sharond Spackage Големина : 22x8x3cmbrand : Sharonds Style : Hyundaimaterial : Безбедност од не'рѓосувачки челични работи : Лактот лице надолу, палецот надолу, долготраен квалитет и удобно чувство на рака. Карактеристики : Професионалните ножици за фризери се остри и мулти-загменти, со карактеристики на отпорност на топлина, отпорност на корозија, отпорност на 'рѓа, итн. И задржување на бојата. Рачка : Користете ергономски заоблен палец за неутрализирање.

Избор на клиент

Ножици Fobs by Scissorfobz-Natural Collection- клучен прстен клуч на ланецот на ланецот на нараквицата на нараквицата ранец, Новак
Ножици за коса AHFAM, прилагодени ножици за везење, исечени декопаж за коса Новак
Ножици за коса AHFAM, прилагодени ножици за везење, исечени декопаж за коса

L'ammortizzatore che si trova all'estremità dell'impugnatura delle nostre forbici parrucchiere da barbiere è in grado di ridurre in maniera efficace l'usura e il rumore causati dalla colle

DEN 995.20
Племе Јужна Африка цртан филм Nail Nipper Ring Key Clain Clain Clipper Clipper Новак
Племе Јужна Африка цртан филм Nail Nipper Ring Key Clain Clain Clipper Clipper

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти...

DEN 415.84
Песна музика звучникот на звучникот шема на нокти за нокти за нокти за нокти за ножици на ножици Новак
Песна музика звучникот на звучникот шема на нокти за нокти за нокти за нокти за ножици на ножици

Големина : 3,5 см x 6,6 см (1,4 инчи x 2,6 инчи) Класификација : клипери за нокти, отворач, синџир на клучеви Функц�

DEN 0.67
Ножици Директна Ergономска Рачка 18 Чункер За Заби/Текстуризатор, 6,0 Инчи, 3 Унца Новак
Ножици Директна Ergономска Рачка 18 Чункер За Заби/Текстуризатор, 6,0 Инчи, 3 Унца

6.0 Инчен 18 Заб Чункер / Текстуризатор Јапонски НЕРЃОСУВАЧКИ Челик 440С Конвексен Раб Доживотна Гаранција.

DEN 0.67
Ножици за плетење, Ножици За Изработка Од Нерѓосувачки Челик Фина Технологија За Домаќинство Новак
Greenorange цветни растенија боја Nail Nipper прстен клуч за шишиња со шишиња со шише Новак
Greenorange цветни растенија боја Nail Nipper прстен клуч за шишиња со шишиња со шише

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти Каракт�

DEN 415.84
Џисењу Висококвалитетен Професионален Фризер 6-инчни Фризерски Ножици 440с Челик Фризерски Салон Сребро Новак
Ножици за везови на Lyk 1 парчиња професионални ножици за шиење од не'рѓосувачки челик, гроздобер ножици за вез Новак
Ноќен Дух Страв Ноќта На Вештерките Тиква Ноктите Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Машинка Новак
Ноќен Дух Страв Ноќта На Вештерките Тиква Ноктите Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Машинка

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти...

DEN 3.33
Пупка цветна фабрика боја нокти прстен прстен клуч за шишиња со шишиња со шише Новак
Пупка цветна фабрика боја нокти прстен прстен клуч за шишиња со шишиња со шише

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти Каракт�

DEN 782.40
Елементи на градите Период Табела транзиција Метали Hg нокти клиперси Остриот нокти од не'рѓосувачки челик Новак
X-Dree 7,3 Долг портокал сребрен тон од не'рѓосувачки челик од ореви крекер скусисти (7,3 '' larga naranja tono playeado acero Новак
X-Dree 7,3 Долг портокал сребрен тон од не'рѓосувачки челик од ореви крекер скусисти (7,3 '' larga naranja tono playeado acero

Име на производот : ножици; материјал : не'рѓосувачки челик, пластика Боја : портокал, сребрен тон; должин�

DEN 1316.80
ОДОНТОМЕД2011 сет од 24 парчиња ножици на ирис 4 1/2 директен не'рѓосувачки челик 4,5 ODM Новак
ОДОНТОМЕД2011 сет од 24 парчиња ножици на ирис 4 1/2 директен не'рѓосувачки челик 4,5 ODM

Сет од 24 парчиња ножици на ирис 4 1 / 2 "директен нерѓосувачки челик 4,5" Направено од квалитетен не'рѓосувач

DEN 1599.84
Очила Светла Скелет Мотоцикл Шема Ноктите Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Машинка Новак
Очила Светла Скелет Мотоцикл Шема Ноктите Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Машинка

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти...

DEN 3.00
Девојка од паун Кинески антички илустратор за нокти прстен прстен клуч за шишиња со шишиња со шише Новак
Черепот Се Зголеми Среќен Денот На Мртвите Нокти Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Клипер Новак
Черепот Се Зголеми Среќен Денот На Мртвите Нокти Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Клипер

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти...

DEN 3.00