Професионални ножици за сечење на црна коса сет, сет, 440C од не'рѓосувачки челик бербер фризер, 6 инчи, ножици за слабеење директно ножици, за жени мажи, плус бонус фау?

Професионални ножици за сечење на црна коса сет, сет, 440C од не'рѓосувачки челик бербер фризер, 6 инчи, ножици за слабеење

DEN 977.60

Новак

Достапно за нарачка

[Премиум материјал] изработен од 100% јапонски ножици за сечење на коса од не'рѓосувачки челик 440 C со екстремно остри лопати за чиста исечена, рамномерно исечена коса со леснотија, нема да ги оштети или подели краевите на косата. Остриот сечило може да ја отсече косата во еден момент. Високата цврстина на ножиците е погодна за сите сува и влажна коса. Сечилото е рачно изработено преку повеќе процеси, а линијата на сечилото може јасно да се види. Ножиците имаат подобра стабилност, мазно отворање и затворање и го намалуваат триењето. [Исечете ја косата во удобност] Овие премиум ножици беа дизајнирани за професионалци, ова значи дека можете да се стриете цел ден и никогаш да не доживеете замор. Овие удобни и лесни за употреба на ножици ќе ви овозможат да намалите коса во вредност од ден без да чувствувате стрес во рацете или рамената, го создаваат ова најдобриот професионалец за ножици за сечење коса. [Повеќенаменско] Со должина од 6 инчи, професионални ножици за сечење е погодна за кастрење во облик на чешлање на чешлање на косата, голема брада или синтетичка перика; И може да ги користи ножиците за сечење во домашниот салон бербер, дури и за вашите миленици како кучиња, мачки. [Професионални бербери] Нашиот комплет за фризерски ножици е одличен за почетник, лесно и удобно се постигнува совршен изглед. DIY фризури што се погодни за деца, возрасни, жени и мажи. Одличен подарок на производи за убавина за секоја пригода. [Услуга за клиенти] Убедени сме дека нашите ножици за сечење на косата се дизајнирани и направени според строги стандарди за квалитет за да понудат најдобри ножици за сечење на косата и искуство. Ако сте незадоволни на кој било начин со овој производ, не двоумете се да не контактирате. Beе бидеме на Интернет 24 часа на ден. [Детали за производот] Боја : Goldsize : 6 инчи должина : 17,5 cmmaterial : 440 Chardness : 62 HRCTHINNING стапка : 30%Тип : Стили за стилизирање на коса ] 1. Дизајн на зафат : Со ергономски патентиран дизајн, овие ножици ги лулкаат прстите на корисникот, обезбедувајќи целосна контрола.2. Рачни полирани ножици : Мелење на работ на ножиците со рака, работ на работ на ножиците е рамномерен и мазен за да ги направи ножиците остри.3. Дизајн на пригушувач со високи скокови : Намалете го металниот шум и триење на ножиците и ги прави ножиците потрајни.4. Прилагодлив дизајн : Користете го прилагодувачот за да ја прилагодите затегнатоста на ножиците според личното чувство.5. Ножици за слабеење : остри парчиња, без повлекување на косата.*【Белешка】 1. Нашите ножици се многу остри, бидете внимателни кога ги користите! 2. Нормално е дека ножиците што ги добивате може да имаат малку масло прикачено на сечилото. Со цел да се зголеми мазноста на ножиците, додадовме лубрикант на сечилото, а не на користениот производ.

Избор на клиент

Здраво светски бугарски уметнички деко подарок моден ноил прстен прстен клуч за шишиња со шише, клипер Новак
Здраво светски бугарски уметнички деко подарок моден ноил прстен прстен клуч за шишиња со шише, клипер

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти Каракт�

DEN 415.84
Познатиот Поетски Цитат Овој Поет Лежи Ноктите Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Клипер Новак
Познатиот Поетски Цитат Овој Поет Лежи Ноктите Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Клипер

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти...

DEN 3.00
ОДОНТОМЕД2011 сет од 24 парчиња ножици на ирис 4 1/2 директен не'рѓосувачки челик 4,5 ODM Новак
ОДОНТОМЕД2011 сет од 24 парчиња ножици на ирис 4 1/2 директен не'рѓосувачки челик 4,5 ODM

Сет од 24 парчиња ножици на ирис 4 1 / 2 "директен нерѓосувачки челик 4,5" Направено од квалитетен не'рѓосувач

DEN 1599.84
Ножици Директна Ergономска Рачка 18 Чункер За Заби/Текстуризатор, 6,0 Инчи, 3 Унца Новак
Ножици Директна Ergономска Рачка 18 Чункер За Заби/Текстуризатор, 6,0 Инчи, 3 Унца

6.0 Инчен 18 Заб Чункер / Текстуризатор Јапонски НЕРЃОСУВАЧКИ Челик 440С Конвексен Раб Доживотна Гаранција

DEN 0.67
Ножици Fobs by Scissorfobz-Natural Collection- клучен прстен клуч на ланецот на ланецот на нараквицата на нараквицата ранец, Новак
Очила Светла Скелет Мотоцикл Шема Ноктите Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Машинка Новак
Очила Светла Скелет Мотоцикл Шема Ноктите Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Машинка

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти...

DEN 3.00
Професионални Ножици За Кројачи, Ножици За Ткаенини, Тешки Ножици За Шиење, Ножици За Врвни Занаети Новак
Свилен Hi-Nevanon Teflon обложени канцелариски ножици 6,3 инчи БНТ-160 Новак
Свилен Hi-Nevanon Teflon обложени канцелариски ножици 6,3 инчи БНТ-160

Дома и канцелариски ножици Должина 63 × 160мм (2,48 "× 6,3 '') Направено во Гифу, Јапонија Дома и канцелариски но�

DEN 3.33
Череп Денот на мртвата илустрација Nail Nipper Ring Key Clain Clain Clipper Clipper Новак
Череп Денот на мртвата илустрација Nail Nipper Ring Key Clain Clain Clipper Clipper

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти...

DEN 3.33