Налепници ЗА Салони За Чешлање Миленичиња, Налепници За Ѕидови На Прозорци За Миленичиња Со Шепа И Коска За Кучиња, Налепници За Салони За Убавина За Миленичиња За ?

Налепници ЗА Салони За Чешлање Миленичиња, Налепници За Ѕидови На Прозорци За Миленичиња Со Шепа И Коска За Кучиња, Налепници

DEN 150.24

Новак

Достапно за нарачка

Салонски Налепници За Чешлање миленичиња Како да ја направите вашата продавница за миленичиња да се истакне? Овој ѕиден налепник за чешлање миленичиња е задолжителен! Неговата јасна шема на кучиња и забавниот дизајн на текст можат веднаш да го привлечат вниманието на сите. Силна Лепливост Изработени Од винил, долготрајни лепливи способности, еколошки, водоотпорен и брз во боја. Може да се залепи на секоја мазна и рамна површина долго време. Уживајте ВО сам ќе добиете 1 лист налепница за чешлање миленичиња, околу 90€39cm/35.4€15.3". Сите обрасци може да се распоредат слободно, толку лесни за употреба и само излупете и залепете за вашата соба да изгледа нова. Широки Апликации Нашите винилни налепници може да се нанесат на секоја мазна површина како што се врати, прозорци, гардероби и автомобили. Особено погоден за продавница за миленичиња и декорација на детска спална соба. Отстранлив Ѕид Налепница оваа винилна налепница што може да се лупи лесно се нанесува и отстранува без да остави остатоци. Ве молиме погледнете го деталниот цртеж за чекорите за користење на налепниците. Бренд : ПЛИГРЕАТ ние сме продавница специјализирана за обезбедување на сите видови на сопствени или дизајн производи. Нашата цел е да обезбедиме најсоодветни и најисплатливи производи. Ако имате неограничена страст и креативност за живот и занает, ние ќе бидеме ваш доверлив партнер. Материјал : Винил пластика Боја : Црна Големина : Ѕид Налепница : 1 Лист, 90€39cm/35.4€15.3". Забелешка : прикажаната слика е претстава на предметот, ќе добиете од вистинските ставки со големина. Сликата може да изгледа поголема на вашиот екран. Бојата може малку да варира поради поставувањето на бојата на секој поединечен монитор. Ве молиме двојно проверете ги големини пред купување.

Избор на клиент

Ножици сите намени, премиум прилагодени ножици, ножици за занаетчиство, назад во училишните материјали Новак
Ножици сите намени, премиум прилагодени ножици, ножици за занаетчиство, назад во училишните материјали

Ножици Сите намени : Ножици за сечење хартија, картон, ткаенина, фотографии и многу повеќе Прецизно сече�

DEN 143.84
Црна векторска шема за декорација на очите за нокти, нокти прстен клуч за шишиња со шишиња со шише, клипер Новак
Џисењу Висококвалитетен Професионален Фризер 6-инчни Фризерски Ножици 440с Челик Фризерски Салон Сребро Новак
Година на свинско животно Кина Зодијак образец Nail Nipper Ring Key Clain Clain Clipper Clipper Новак
Година на свинско животно Кина Зодијак образец Nail Nipper Ring Key Clain Clain Clipper Clipper

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти...

DEN 2.67
Ножици за коса AHFAM, прилагодени ножици за везење, исечени декопаж за коса Новак
Ножици за коса AHFAM, прилагодени ножици за везење, исечени декопаж за коса

L'ammortizzatore che si trova all'estremità dell'impugnatura delle nostre forbici parrucchiere da barbiere è in grado di ridurre in maniera efficace l'usura e il rumore causati dalla colle

DEN 995.20
Ножици од не'рѓосувачки челик, шивачи на облекување на ткаенини, исечени ткаенини остри ножици Новак
Ножици од не'рѓосувачки челик, шивачи на облекување на ткаенини, исечени ткаенини остри ножици

Висок квалитет : Направено со врвни материјали и исклучително внимание на деталите, тој е дизајниран да

DEN 1360.00
Ретро ножици од легура од не'рѓосувачки челик/цинк, змеј и феникс Новак
Ретро ножици од легура од не'рѓосувачки челик/цинк, змеј и феникс

Модел : прилагодени ножици Материјал : Легура од не'рѓосувачки челик / цинк Користете : За домашна канцел�

DEN 3.00