Кујнски ножици ножици, кујнски ножици не'рѓосувачки челик зеленчук месо ножици домаќинство мултифункционални ножици кујнски алатки

Кујнски ножици ножици, кујнски ножици не'рѓосувачки челик зеленчук месо ножици домаќинство мултифункционални ножици кујнски

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Челик со висок квалитет : кујнски ножици се изработени од висококвалитетна легура од не'рѓосувачки челик, која е безбедна и докажана од 'рѓа. Сложувалките од живина се многу тешки, со одлична отпорност на корозија и висока отпорност на абразија, што ја прави вашата кујна да работи полесна со нашите кујнски ножици. Потсетување : Ве молиме измијте го чисто после употреба, избришете ја влагата и држете ја суво. Удобни кујнски ножици : Мултифункционални кујнски ножици се чувствуваат удобно и лесни за ракување и можат лесно да се отворат и затворат со двете раце. Издржливата рачка на кујнските ножици е ергономски дизајнирана, и не е лесно да се уморите кога ќе ја држите долго време. Помошник во кујната : Со оваа живина од живина, вашата кујна работа ќе стане заштеда на време и заштеда на трудот, можете да заштедите време да се префрлате напред и назад помеѓу различни кујнски алатки, со што ќе ја зголемите вашата ефикасност за подготовка на храна. Остри кујнски ножици : Наменето за сечење на најразлични состојки во кујната, вклучувајќи зеленчук, цветни стебленца, бифтек, билки, пилешко, живина, риба и многу повеќе. Гаранција по продажбата : Овие кујнски ножици работат надвор од кутијата и ние целосно веруваме во квалитетот, издржливоста и корисноста на нашите производи. Ако имате какви било прашања во врска со стрижење со живина од живина или наидете на какви било проблеми за време на употребата, Ве молиме слободно контактирајте со нас, нашиот тим за професионални услуги за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Избор на клиент

Г -дин Бар Б q 40279y норични ножици од не'рѓосувачки челик, една големина, сребро Новак
Г -дин Бар Б q 40279y норични ножици од не'рѓосувачки челик, една големина, сребро

Не'рѓосувачки челик сечила Сечење низ мали коски, 'рскавица и целата риба Совршено за секоја пригода за �

DEN 111.84
Ножици за везови на Lyk 1 парчиња професионални ножици за шиење од не'рѓосувачки челик, гроздобер ножици за вез Новак
X-Dree 7,3 Долг портокал сребрен тон од не'рѓосувачки челик од ореви крекер скусисти (7,3 '' larga naranja tono playeado acero Новак
X-Dree 7,3 Долг портокал сребрен тон од не'рѓосувачки челик од ореви крекер скусисти (7,3 '' larga naranja tono playeado acero

Име на производот : ножици; материјал : не'рѓосувачки челик, пластика Боја : портокал, сребрен тон; должин�

DEN 1316.80
Ножици за коса AHFAM, прилагодени ножици за везење, исечени декопаж за коса Новак
Ножици за коса AHFAM, прилагодени ножици за везење, исечени декопаж за коса

L'ammortizzatore che si trova all'estremità dell'impugnatura delle nostre forbici parrucchiere da barbiere è in grado di ridurre in maniera efficace l'usura e il rumore causati dalla colle

DEN 995.20
Ноќен Дух Страв Ноќта На Вештерките Тиква Ноктите Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Машинка Новак
Ноќен Дух Страв Ноќта На Вештерките Тиква Ноктите Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Машинка

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти...

DEN 3.33
Череп Денот на мртвата илустрација Nail Nipper Ring Key Clain Clain Clipper Clipper Новак
Череп Денот на мртвата илустрација Nail Nipper Ring Key Clain Clain Clipper Clipper

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти Каракт�

DEN 3.33
Портокал Темно Небо Облаци Арт Деко Подарок Мода Ноктите Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Машинка Новак
Портокал Темно Небо Облаци Арт Деко Подарок Мода Ноктите Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Машинка

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти Каракт�

DEN 415.84
Ножици за ножици за коса Поставени фризери и ножици за слабеење со чешел, бербер Кејп, крпа за салон и дом Новак
Ножици за плетење, Ножици За Изработка Од Нерѓосувачки Челик Фина Технологија За Домаќинство Новак
Ножици за плетење, Ножици За Изработка Од Нерѓосувачки Челик Фина Технологија За Домаќинство

Тоа е совршен подарок за пријателите, семејството или соседите кои сакаат занаети И шиење САМИ Тоа е сов

DEN 119.36
Година на свинско животно Кина Зодијак образец Nail Nipper Ring Key Clain Clain Clipper Clipper Новак
Година на свинско животно Кина Зодијак образец Nail Nipper Ring Key Clain Clain Clipper Clipper

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти...

DEN 2.67
Купете лисица M1041 смолкнување на плочата, 12-инчи Новак
Купете лисица M1041 смолкнување на плочата, 12-инчи

Предметот може да испорача во повеќе од една кутија и може да пристигне одделно Продолжена рачка за мак�

DEN 1188.80
Џисењу Висококвалитетен Професионален Фризер 6-инчни Фризерски Ножици 440с Челик Фризерски Салон Сребро Новак
Greenorange цветни растенија боја Nail Nipper прстен клуч за шишиња со шишиња со шише Новак
Greenorange цветни растенија боја Nail Nipper прстен клуч за шишиња со шишиња со шише

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти Каракт�

DEN 415.84
ОДОНТОМЕД2011 сет од 24 парчиња ножици на ирис 4 1/2 директен не'рѓосувачки челик 4,5 ODM Новак
ОДОНТОМЕД2011 сет од 24 парчиња ножици на ирис 4 1/2 директен не'рѓосувачки челик 4,5 ODM

Сет од 24 парчиња ножици на ирис 4 1 / 2 "директен нерѓосувачки челик 4,5" Направено од квалитетен не'рѓосувач

DEN 1599.84