Црна векторска шема за декорација на очите за нокти, нокти прстен клуч за шишиња со шишиња со шише, клипер

Црна векторска шема за декорација на очите за нокти, нокти прстен клуч за шишиња со шишиња со шише, клипер

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи). Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти. Карактеристики : - Мултифункционален клипер за нокти : Сечење на нокти, отворање на шишиња, пристап до синџирот на клучеви.; - Сечилата се обликуваат и се со големина специјално за да ги исечете ноктите со оптимална точност.; - Цврст не'рѓосувачки челик : Овозможува екстремна цврстина спречувајќи свиткување и лизгање, лесен за чистење.; - Одличен подарок за вашите семејства и пријатели за да имаат одлично искуство за сечење на ноктите. Материјал : Овие врвни клипери за нокти се изработени од звучни метални прецизни лопати и лост против лизгање, кои се силни. Количина на пакет : 1 x клипери за нокти. Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : клуч, отворач, клипер за нокти : - Мултифункционален клипер за нокти : Сечење на нокти, отворање на шишиња, пристап до ланецот на клучеви. Оптимална точност. Сечила и рачка против лизгање, кои се силни. Количина на пакувања : 1 x клиперски клипови : клипер за нокти, вектор, тастатура, шема, отворач за шишиња ,, стилизирање на автомобили, очите, клуч, декорација, држач за клучеви, подарок за мултифункционална клипер за нокти Не само што е совршена алатка за нокти за себе, туку и сладок подарок за вашите семејства и пријатели за да имаат одлично искуство за сечење на ноктите. Телото и лопатките на Клипер се обликувани и се со големина специјално за да ги исечете ноктите со оптимална точност. Направено од здрав не'рѓосувачки челик, обезбедува екстремна цврстина спречувајќи проблем со свиткување и лизгање. Силни, прецизни сечила во форма и лесни за чистење. Исто така, се одликува со функција на отворено шише и се прицврстува со ланец на клучеви за лесно носење и излегување. Diy Thinker сака да ги донесе идеите на сите во реалност. Ние нудиме најголем избор на производи за вас, како што се 3 C, керамички чаши и садови, wallидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Можете лесно да најдете различни производи со посебни слики за дизајн во Diy Thinker. Освен готови производи, можете да ги прилагодите и производите со вашите врвни идеи во Diy Thinker. Ако наидете на интересни идеи, можете слободно да контактирате со нас и да го започнете вашиот дизајн. Подготвени сме да ви донесеме производи со висок квалитет, искуство со префект и уникатен начин на живот.

Избор на клиент

Детски ножици на Фискарс, ножици со лева рака за деца, ножици за училиште, меки, 5 инчи, сина молња Новак
Детски ножици на Фискарс, ножици со лева рака за деца, ножици за училиште, меки, 5 инчи, сина молња

Детските ножици со левоврвови на Fiskars Softgrip се смислено дизајнирани да направат сечење без фрустрација з

DEN 3.00
Ножици за везови на Lyk 1 парчиња професионални ножици за шиење од не'рѓосувачки челик, гроздобер ножици за вез Новак
Јапонски хирагана карактер sa nail nipper прстен клуч за шишиња со шише со шише Новак
Јапонски хирагана карактер sa nail nipper прстен клуч за шишиња со шише со шише

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти Каракт�

DEN 415.84
Купете лисица M1041 смолкнување на плочата, 12-инчи Новак
Купете лисица M1041 смолкнување на плочата, 12-инчи

Предметот може да испорача во повеќе од една кутија и може да пристигне одделно Продолжена рачка за мак�

DEN 1188.80
Ретро ножици од легура од не'рѓосувачки челик/цинк, змеј и феникс Новак
Ретро ножици од легура од не'рѓосувачки челик/цинк, змеј и феникс

Модел : прилагодени ножици Материјал : Легура од не'рѓосувачки челик / цинк Користете : За домашна канцел�

DEN 3.00
Направени Во Оман Земја Љубов Ноктите Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Клипер Новак
Направени Во Оман Земја Љубов Ноктите Нипер Прстен Клуч Синџир Шише Машинка Клипер

Големина : 3,2 см х 5,8 см (1 инч х 2 инчи) Класификација : Приврзок За Клучеви, Отворач, Ножици За Нокти Каракт�

DEN 0.33
Племе Јужна Африка цртан филм Nail Nipper Ring Key Clain Clain Clipper Clipper Новак
Племе Јужна Африка цртан филм Nail Nipper Ring Key Clain Clain Clipper Clipper

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : приврзок за клучеви, отворач, клипери за нокти Каракт�

DEN 415.84
Скелет, украсување на човечко тело, декорација на нокти, нокти прстен клуч за шишиња со шишиња со шише, клипер Новак