Четки За Чистење Оџаци Четки За Сушење Канали Алатки За Комплет За Вентилација Почист Воздух Огниште Прачки Флексибилни Посува Цевковод Прачка Влакненца Чиста

Четки За Чистење Оџаци Четки За Сушење Канали Алатки За Комплет За Вентилација Почист Воздух Огниште Прачки Флексибилни Посува

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

- Произведен со најлон и галванизиран железен жичен материјал, цврст и не е лесен за деформација. - Оваа Четка За Оџаци може ефикасно да ја избрише саѓи. - Оваа четка за чистење може лесно да биде на оџаци, отвори за сушење и сите канали, удобни и практични. - Погоден и за метални канали и за оџаци од тули, вклучувајќи кружни, квадратни, овални или правоаголни глинени канали, мазни ѕидни флексибилни облоги за оџаци. - Оваа Четка За Оџаци може да биде како подарок за испраќање до вашите пријатели или членови на семејството. - Боја : Црн Материјал : Најлон, Галванизирана Железна Жица-Големина : 41, 00Х1, 00Х1, 00см/16, 11Х0, 39Х0,39 инчи-Големина(Глава На Четка) : 10, 50Х10, 50Х6, 00см/4, 13х4, 13Х2, 36квантност; 7 х Шипки За Четки1 х Глава На Четка.

Избор на клиент

Рутланд Производи Пс-3 3-Инчен Тркалезна Четка За Шпорет На Пелети, Црна Новак
Рутланд Производи Пс-3 3-Инчен Тркалезна Четка За Шпорет На Пелети, Црна

3 "Поли Четка со должина од 10' 3 "Поли Четка со должина од 20' 4 "Поли Четка со должина од 10' 4 "Поли четка со дол

DEN 0.67