ТАБАЈОН 8 х 10 Стапки Теписи За Бушава Површина, Ултра Мек Внатрешен Модерен Тепих За Расадници, Светло Сива Кадифена Кадифена Бушава Теписи За Момчиња И Девојчиња С?

ТАБАЈОН 8 х 10 Стапки Теписи За Бушава Површина, Ултра Мек Внатрешен Модерен Тепих За Расадници, Светло Сива Кадифена Кадифена

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Супер мека кадифена површина. Сунѓер интер слој. Нелизгачки пластични точки дното. €Премиум Материјал quabayon кадифена бушава површина тепих е супер мека и издржлива, мека на допир, топла и убава, во исто време, има силна цврстина, не пролева, не избледува и нема мирис, создавајќи пријатна област за деца и вашето семејство, Густа површина која е мека на допир и купови кои се чувствуваат како да излегуваат на облак и ги штитат прстите од студениот под. ●Дизајн На животен Стил● бушавиот мек килим прифаќа минималистички дизајн и концепт на модерен стил, употреба на едноставна боја за да додадете топлина и елеганција во просторијата на вашиот дом, мек лесен, но не избледува. Мекиот меки тепих е достапен во повеќе бои и големини за да одговараат на вашите различни стилови и потреби, одговара на идеален избор за декорација на домот. ●Надграден Тепих За Површина ● Надградена верзија на изработка и дизајн. Тесниот процес на ткаење гарантира дека тепихот на подот во оваа област не е лесно да падне и рабовите не се распаѓаат лесно. поддршка на честички од латекс што не се лизга, перформансите против лизгање на теписите не можат да се игнорираат. Постојано ги истражувавме и развивавме анти-лизгачките перформанси на теписите. Дното содржи густи честички против лизгање, кои можат поцврсто да го држат подот. ●Совети За нега} Нашите килими за бушавост можат ефикасно да користат рачен вакуум за чистење, исто така може да се избришат со влажна крпа, покрај тоа, се препорачува да го миеме рачно наместо миење во машина, Таков кружен килим може да има подолг век на траење, а после тоа, тепихот се суши на воздух, подобро е ако го размачкате. ●Гаранција За услуга Кога ќе го отворите пакетот, може да биде малку потенка од сликата и не е премногу рамна. Тоа е затоа што за погодност на транспортот, нашите теписи се спакувани во вакуум и потребни се 3-5 дена за да се опоравиме по отворањето, Жал Ни е за какви било непријатности, ќе ви дадеме задоволително решение на време. Некои карактеристики за нашите бушави подни килими : . 1. Горниот слој е мек материјал, а меѓуслојот е мемориски сунѓер. Килимот за кревет е надвор од мек и удобен. 2. Имајте површина што не се лизга на грбот на килимот. Нека вашите деца и миленичиња можат безбедно да играат на крзно теписи. 3. Постојат многу бои и големини на украсни акцентни подни теписи од кои можете да изберете. 4. Квалитетот е вистински мек убав материјал, направете вашиот дом да има луксузно чувство. 5. Усвојте технологија за сунѓерска брава, издржлива трајна. Форма : Правоаголна. Материјал : Полипропилен. Големина : од 2х3 стапки до 8х10 стапки. Боја : Вратоврска Обоена Во Сива Боја/Вратоврска Обоена Виножито/Бела/Црна/Сива Боја. Шема : Цврста Боја И Стил На Боја На Вратоврска. Се состои од 3 дела : Супер мека кадифена површина, меѓуслоен сунѓер, пластични дамки Што не се лизгаат на дното. Со цел подобро да спречиме прашина, користиме вакуумско пакување и килимот ќе изгледа тенок по отворањето на пакувањето,ќе се појави. одвојте 1-2 дена за да ја вратите дебелината, ве Молиме дајте му малку време на овој симпатичен килим за да се подобри!. Конечно, има многу различни грижи во животот секој ден, ако случајно ги видите овде, се надеваме дека ќе бидете среќни секој ден!. Биди среќен~.

Избор на клиент

Fanmats NCAA Унисекс-Возрасни Фудбал Мат Новак
Fanmats NCAA Унисекс-Возрасни Фудбал Мат

Најлон Произведено во САД Машинско Перење 9 Унца, 100% Најлон Лице Рециклирана винилна подлога за издржли�

DEN 271.36
Уникатен Тепих За Собирање На Цврст Разбој Новак
Уникатен Тепих За Собирање На Цврст Разбој

Овие килими со кратки купови се совршено место за вашите деца да се шират пред нивните омилени емисии на

DEN 1968.00
Медуза Цветни Градина Затворен Отворен Акцент Килим Новак Попуст
Медуза Цветни Градина Затворен Отворен Акцент Килим

100% полиестер горниот и подлогата Машина за перење Мерки 21" х 33" Внатрешен / Надворешен Килим 35% Рециклира�

DEN 719.20
Уметнички Ткајачи Тиријан Боемска Мароканска Област Килим Новак
Уметнички Ткајачи Тиријан Боемска Мароканска Област Килим

Машина ткаени Во Турција Со памучни влакна за максимална издржливост и мекост Се препорачува употреба �

DEN 976.00