Хахио Дрвена Облека Иглички За Облека Екстра Широк Не Се Распаѓаат Должина од 2,83 инчи 11 Пакувајте Цврсти Силни Пружини Без Рѓа Без Промена на Бојата За Перење Занае

Хахио Дрвена Облека Иглички За Облека Екстра Широк Не Се Распаѓаат Должина од 2,83 инчи 11 Пакувајте Цврсти Силни Пружини Без

DEN 150.24

Новак

Достапно за нарачка

Тие се дизајнирани да траат долго,не се распаѓаат или лесно се распаѓаат. Изворите се силни и имаат добар стисок на облеката до алиштата. Анти ' рѓа и без промена на бојата долго време. Корисно за перење, чип кеси, замрзната храна отвори кеси. Исто така, тие се совршени за занаетчиски проект.Не можам да имам доволно!Овие можеме да ги користиме во кујната за затворање вреќи со леб, салата, грицки и се друго што треба да се исече. ГОЛЕМИНА : 2,83 "(72мм) должина, 0,71 "(18мм) ширина, 0,63"(16мм) висина.Отворен крај : 0,49"(12,5 мм). Овие се поцврсти од нормалните што постојано се распаѓаат.Тие не се распаѓаат дури и во ветровити денови.

Избор на клиент

uxcell Чаршав Клипови-90мм Нерѓосувачки Челик Стеги За Одредување Маса Крпа Виси Облека, 4 Парчиња Новак
uxcell Чаршав Клипови-90мм Нерѓосувачки Челик Стеги За Одредување Маса Крпа Виси Облека, 4 Парчиња

Може да се користи и за држење на се што сакате како клипови, како што се клипови за чанти за ужина, клипо�

DEN 143.84
Excelsteel сет на 6 Нерѓосувачки Челик Облека Стил Алигатор Клипови Новак
Excelsteel сет на 6 Нерѓосувачки Челик Облека Стил Алигатор Клипови

Направено од тежок нерѓосувачки челик, осигурајте се дека клиповите ќе траат подолго време Елегантен и

DEN 195.04
uxcell Чаршав Клипови - 32мм Јаглероден Челик Жица Прстиња За Одредување Маса Крпа Виси Облека, Црвена 16 Парчиња Новак
Имемок 15 Парчиња Пластични Вртливи За Патување Висечки Куки За Перење Клип, Клипови За Завеси Бели Новак
Имемок 15 Парчиња Пластични Вртливи За Патување Висечки Куки За Перење Клип, Клипови За Завеси Бели

Изработени од висококвалитетен пластичен материјал, лесен, издржлив и без ' рѓа Пакување од 15 пластични

DEN 2.33