СОЛИ Хакс Машки Свилени Бањарки Сатенска Кимоно Наметка Со Долги Ракави Со Шорцеви Пижами За Спиење

СОЛИ Хакс Машки Свилени Бањарки Сатенска Кимоно Наметка Со Долги Ракави Со Шорцеви Пижами За Спиење

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

95% Полиестер, 5% Спандекс. Увезени. Затворање на вратоврската. Сатен појас облека со шорцеви. Ткаенина : Мека и удобна, ткаенината има одредено истегнување. Карактеристика : змеј печатење, долг ракав, ремен, сатен облека сетови, модерен. Прилика : облека за спиење, салон, ноќна облека, удобна пижама поставена за релаксирачки ден или ноќ. Препорака за големина : ве Молиме погледнете ја табелата со големини што ја даваме на нашите фотографии (не).

Избор на клиент

Seseragi женски памучни постелнини меки еластични половини летни обични кратки панталони Новак
Seseragi женски памучни постелнини меки еластични половини летни обични кратки панталони

100% памук Повлечете го затворањето Материјал за миење Карактеристики : лабав стил, еластичен половината,

DEN 319.84
Стандардна јакна за обука на Puma Mean CHG Новак
Стандардна јакна за обука на Puma Mean CHG

100% полиестер Увезени Затворање на патент Машинско миење Редовно вклопување Направено со рециклиран по�

DEN 2.33
Менхетен Јасперс Печати колеџ за руно од руно шорцеви Новак
Менхетен Јасперс Печати колеџ за руно од руно шорцеви

65% памук, 35% полиестер Увезени Големина : Големина на мажите, но може да биде унисекс Погледнете ја табела

DEN 719.20