ПОДФАН Гинекомастија Машка Кошула За Компресија, Тенџере За Слабеење, Машки Елек За Обликување На Телото, Долни Кошули За Контрола На Стомакот

ПОДФАН Гинекомастија Машка Кошула За Компресија, Тенџере За Слабеење, Машки Елек За Обликување На Телото, Долни Кошули За Контрола

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката. 65%Полистер, 25% Најлон и 10% Спандекс. Увезени. Затворање на повлекување. Машинско Перење. Прикажи Го Твоето Тело И Биди Посамоуверен. блузите на резервоарот за компресија НА ПОДФАН за мажи се дизајнирани да ја намалат хипертрофијата на машките гради со беспрекорна интегрирана технологија на обликување. Може да ги ослаби градите, стомакот и страните, правејќи да изгледате потенки и потенок. ●Бамбус Јаглен Ткаенина И Согорување На Маснотии q кошули за компресија на ПОДФАН за мажи е изработена од бамбус јаглен ткаенина, која е далеку инфрацрвена, ОТПОРНА НА УВ, силна адсорпција, складирање на топлина и задржување на топлина, подобрување на циркулацијата на крвта и согорување на маснотии. Може прецизно да се стреми кон клучните делови, обезбедувајќи дополнителна компресија за градите и стомакот за да ги задоволат сите ваши потреби за обликување. ●Силна Поддршка За Компресија И Грб ● машкиот елек за тренирање на половината ПОДФАН усвојува дизајн на грбот Во форма На Х, дизајн На Плетење Во Форма На W и ребро, што може подобро да ги затегне градите, да го затегне стомакот, да го обликува половината и да покаже високо и исправено држење на телото. ●Мулти-Сцена И Среќни Спортови Нашиот ПОДФАН брзо сушење долна облека за обликување на телото, со низок дизајн На Вратот, машка кошула за слабеење за слабеење може да се носи во затворени простории и на отворено, и е погодна за повеќе сцени, како што се фитнес, скијање, пешачење, јога, забави, состаноци итн. Дозволете да уживате во вашиот спорт во секое време, насекаде. ●Ефект на обликување И Услуги На Клиентите} нашиот машки беспрекорен компресивен елек ПОДФАН има силна еластичност и подобар ефект на обликување. Кога ќе го носите овој стил за прв пат, ќе има многу отпор. Не грижете се дали ќе го искинете. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања.

Избор на клиент

Адидас ЛС тренинг врвни мажи Новак
Адидас ЛС тренинг врвни мажи

100% полиестер Повлечете го затворањето Самолежерен аспиратор 88% рециклиран полиестер / 12% еластан...

DEN 2.00
Hardенски опашка со високиот стил на легање на глуждот W566 Новак
Hardенски опашка со високиот стил на легање на глуждот W566

Памук, Ликра, Спандекс Направено во САД Повлечете го затворањето Висока половината со двојно половинат�

DEN 1.00
Маица за бејзбол за деца на Климентин деца, фино маица со маицата Новак
Маица за бејзбол за деца на Климентин деца, фино маица со маицата

100% чешлано памук Увезени Нема затворање на затворање Машинско миење Рамна заклучена јака со ребрести ј�

DEN 649.76
Менхетен Јасперс Печати колеџ за руно од руно шорцеви Новак
Менхетен Јасперс Печати колеџ за руно од руно шорцеви

65% памук, 35% полиестер Увезени Големина : Големина на мажите, но може да биде унисекс Погледнете ја табела

DEN 719.20
Победа за женски победи на Најк, спортски градник Новак
Победа за женски победи на Најк, спортски градник

88% полиестер, 12% спандекс Увезени Повлекување на затворање Компресија и поддршка на машината Дизајн на Ra

DEN 0.33
Kufeiup машки корејски традиционален ханбок костум облека кошула од половината, панталони за 3 парчиња Новак
Kufeiup машки корејски традиционален ханбок костум облека кошула од половината, панталони за 3 парчиња

Полиестер Затворање на копчињата Само миење на рацете Материјал : полиестер; Боја : црвена, розова, сина,

DEN 479.84
Вердуза женски 2 парчиња облека со ребрести култури Ками го врвот и хеланки поставени тренерки Новак
Вердуза женски 2 парчиња облека со ребрести култури Ками го врвот и хеланки поставени тренерки

60% вискоза, 34% полиестер, 6% еластан Увезени Повлечете го затворањето Само миење на рацете Сет за панталон

DEN 2.67
Јаиогс Ракав Обични Мажи Отворени Тенок Памук Карирана Кошула Со Долги Ракави Маици Со Кратки Ракави Новак
најважните производи за мажи на Адидас Брендлов ТЕЕ Новак
најважните производи за мажи на Адидас Брендлов ТЕЕ

100% памук Увезени Повлечете го затворањето Машински миење Редовно вклопување : Пошироко на телото, со пр�

DEN 2.67
Gdjgta Жените Ретро Мода Секојдневен Директно Нога Широк Нога Фармерки Новак
Gdjgta Жените Ретро Мода Секојдневен Директно Нога Широк Нога Фармерки

100% Памучна Мешавина Увезени €Среќен Божиќ Денот На Благодарноста Среќен Ноќта На Вештерките Дозвола Ц�

DEN 207.84
Форд Мустанг Трибар gt машка кошула Новак
Форд Мустанг Трибар gt машка кошула

Повлечете го затворањето Машинско миење 4 Дизајн на боја отпечатен на "задниот дел" на маицата, одлични д

DEN 1.00
Фустан Кошула Мажи Машки Летен Стил Мода Брзо Сушење Спортски Елек Удобни Блуза Блузи Новак
Фустан Кошула Мажи Машки Летен Стил Мода Брзо Сушење Спортски Елек Удобни Блуза Блузи

100% Полиестер Увезени Машинско Перење 3.Удобен Материјал, Погоден За Различни Прилики Стил : Секојдневен,

DEN 2.33
Seseragi женски памучни постелнини меки еластични половини летни обични кратки панталони Новак
Seseragi женски памучни постелнини меки еластични половини летни обични кратки панталони

100% памук Повлечете го затворањето Материјал за миење Карактеристики : лабав стил, еластичен половината,

DEN 319.84