Astrobrights Mega колекција обоена хартија, 8 ½ x 11, 24 lb/89 GSM, светла виолетова, 625 ct. „Амазон ексклузивно“ - повеќе листови!

Astrobrights Mega колекција обоена хартија, 8 ½ x 11, 24 lb/89 GSM, светла виолетова, 625 ct. „Амазон ексклузивно“ - повеќе

DEN 279.84

Новак

Достапно за нарачка

Светло како планетарна виолетова : Нашата светла виолетова хартија од 24 фунти е 20% подебела од редовната хартија и може да се пофали со живописна боја за документи и проекти кои командуваат со внимание. Со 625 листови, Мега колекцијата ви ги дава сите работи што ги сакате за Astrobrights, со повеќе чаршафи!. Совршено за секојдневни проекти : Обоени ги вашите документи, флаери, занаетчиство, училишни проекти, кодирање во боја и многу повеќе. Без разлика дали во вашиот дом, канцеларија или училница, Astrobrights е единствениот избор да ги донесете вашите идеи во живот!. Заштедете пари на мастило : Печатењето на Astrobrights ви ги дава сите придобивки од бојата без високата цена и дополнителното време на печатење со обоено мастило. Само додадете црно мастило!. Целосно обоена хартија : хартијата Astrobrights е обоена во текот на непречено сечење, преклопување и кинење, без бело јадро. Компатибилен печатач : Работи со печатачи, вклучувајќи Inkjet и ласер за печатење без џем секој ден. Плус, направено е да биде лигнин и без киселина за долготрајни резултати.

Избор на клиент

Трудови на Ваусау 22553 Astrobrights обоена хартија 24lb 11 x 17 повторно внесете црвени 500 листови/рем Новак
Трудови на Ваусау 22553 Astrobrights обоена хартија 24lb 11 x 17 повторно внесете црвени 500 листови/рем

Продаден како 1 Рм Најсветлите и најдобри! Известувања за внимание, флаери, најави и билтени Загарантира

DEN 3.00
Мега колекција Astrobrights, Colleder Paper & Astrobrights Mega Collection, обоена хартија, неонски розови и мега колекција Новак
Мега колекција Astrobrights, Colleder Paper & Astrobrights Mega Collection, обоена хартија, неонски розови и мега колекција

Без разлика дали во вашиот дом, канцеларија или училница, Astrobrights е единствениот избор да ги донесете ваш

DEN 2.33
Астродизајнира Хартија За Налепници во Боја, 8,5 х11, Целосно Леплив Грб, Асортиман На Светла, 30 Листови Новак
Астродизајнира Хартија За Налепници во Боја, 8,5 х11, Целосно Леплив Грб, Асортиман На Светла, 30 Листови

КРЕИРАЈ, ПЕЧАТИ, СЕЧЕ И СТАП : Оваа астродизајнира светла избрана хартија за налепници е идеална за етик�

DEN 0.67
Зелена 8,5 x 14 правна големина пастелна хартија во боја на светлина | 1 рем од 500 листови Новак
Зелена 8,5 x 14 правна големина пастелна хартија во боја на светлина | 1 рем од 500 листови

Премиум квалитет Нашите пастелни трудови во боја се најдобри, врвни квалитетни документи во боја што с�

DEN 308.64
Canson Iris Vivaldi A4 185 GSM мазна хартија во боја - црна Новак
Canson Iris Vivaldi A4 185 GSM мазна хартија во боја - црна

Canson Iris Vivaldi A4 185 GSM мазна хартија во боја црна (пакет од 50 листови) Вивалди е хартија во боја со врвен квали

DEN 1.00