Framendino, 20 пакувања мини везени обрачи за дрвени обрачиња за крст на крст за занаети за занаети накит

Framendino, 20 пакувања мини везени обрачи за дрвени обрачиња за крст на крст за занаети за занаети накит

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

【Повеќенаменски】 Добро за украс на ѓердан за занаетчиски алатки, може да биде комеморативен подарок, кој може да се направи во ѓердани, приврзоци, синџири на клучеви, итн. Наплата во рок од 30 дена. 【Големина】 Големината на образецот на кружниот вкрстен бод е приближно.1.18 * 0,98 инчи, мала големина и лесен за носење, лесен. 【Висококвалитетно】 Обработно дрво за занает изработени од дрво, природна и мазна површина без трње. 【Доволно количество】】 】е добиете 20 парчиња мини карики за везови. 【Повеќенаменски】 Добро за украс на ѓердан за занаетчиски алатки, може да биде комеморативен подарок, кој може да се направи во ѓердани, приврзоци, синџири на клучеви, итн. Наплата во рок од 30 дена. 【Големина】 Големината на образецот на кружниот вкрстен бод е приближно.1.18 * 0,98 инчи, мала големина и лесен за носење, лесен. 【Висококвалитетно】 Обработно дрво за занает изработени од дрво, природна и мазна површина без трње. 【Доволно количество】】 】е добиете 20 парчиња мини карики за везови. 【Спецификации】 【Материјал】 Дрво 【Големина】 Приближно.1.18 * 0,98 инчи 【Боја】 Како што е прикажана сликата 【Пакет вклучува 20】 20 парчиња мини за везови за накит 【Белешка】 1. Додадете разлики во светлина и пиксели, ве молиме земете физички Дизајнот и бојата треба да преовладуваат2.Семи чисто рачно мерење со мала грешка, ве молиме, немојте да ви пречи.

Избор на клиент

Engraidex Hoop Заменете го Husqvarna viking голем обрач 4125271-02 240mm x 150mm за дизајнерски дијамон Ројал Топаз Платинум Новак
Engraidex Hoop Заменете го Husqvarna viking голем обрач 4125271-02 240mm x 150mm за дизајнерски дијамон Ројал Топаз Платинум

Општо голем обрач го заменува Husqvarna Viking Hoop #412527102 големина 240 mm x 150 mm (9,6 "x6") Ќе работи со следниве машини за

DEN 0.33
ПОПЛИКЕ 925 Сребрен Круг Бескрајни Обетки Со Обрач За Жени Девојки 20 30 40 50 60 70мм Новак
ПОПЛИКЕ 925 Сребрен Круг Бескрајни Обетки Со Обрач За Жени Девојки 20 30 40 50 60 70мм

Едноставните и дарежливи стилови можат да одговараат на повеќето алишта Хипоалергични сребрени обетки

DEN 319.84
Snap Hoop Monster for Husqvarna Viking/Pfaff Magnetic Engridery Hoop за машински вез Новак
Snap Hoop Monster for Husqvarna Viking/Pfaff Magnetic Engridery Hoop за машински вез

Лесен за употреба магнетна рамка Направете прилагодувања на ткаени ткаенини, десно во обрачот! Престан

DEN 3519.84
LNKA Мал вез за везење SA431 за Brother SE270D SE350 SE400 PE-300S PE-400D LB-6800PRW 500D 900D 950D BABYLOCK BL137A SOFIA, Новак
LNKA Мал вез за везење SA431 за Brother SE270D SE350 SE400 PE-300S PE-400D LB-6800PRW 500D 900D 950D BABYLOCK BL137A SOFIA,

Ова е генерички обрач кој работи како совршена замена за обрачот Brother SA431 Hoop за везови има област за везо�

DEN 255.84
Хуп за прстен за везови на елки Новак
Хуп за прстен за везови на елки

Бренд : Elbesee Големина : 30 см / 12 " Материјал : дрво Бренд : Елбесе Големина : 30 см / 12" Материјал : Дрво...

DEN 85.76