Homoyoyo монистра сликајќи був дијамантски шема на вкрстени украси кристални домашни мониста rhinestone 3 парчиња

Homoyoyo монистра сликајќи був дијамантски шема на вкрстени украси кристални домашни мониста rhinestone 3 парчиња

DEN 844.80

Новак

Достапно за нарачка

Високо чисто печатење платно, задебелување, дури и текстура, заштитена со животната средина и не е лесно да се склопи. Белешка : Доаѓа без рамка. Сликата е за повикување. Сликањето на DIY мониста може да ви одговара на способноста и да биде добро искуство за врзување за семејството. Забавни подароци за вашите родители, деца, пријатели и соработници. Премиум дијамант не згаснува, повеќе, посветли и пореални. Посебна шема, добра декорација за вашата дневна соба, трпезарија или спална соба. Високо чисто печатење платно, задебелување, дури и текстура, заштитена со животната средина и не е лесно да се склопи. Белешка : Доаѓа без рамка. Сликата е за повикување. Сликањето на DIY мониста може да ви одговара на способноста и да биде добро искуство за врзување за семејството. Забавни подароци за вашите родители, деца, пријатели и соработници. Премиум дијамант не згаснува, повеќе, посветли и пореални. Посебна шема, добра декорација за вашата дневна соба, трпезарија или спална соба. Список на пакети 1 x монистра сликарство на стоки Опис Забавни подароци за вашите родители, деца, пријатели и соработници. и пореално. Функција- Боја : Како што е прикажано.- Посебна шема, добра декорација за вашата дневна соба, трпезарија или спална соба.- Големина : околу 25x20cm.- Материјал : платно. Сликата е за повикување. Со дијаманти, сликарството изгледа прекрасно и пристојно, и не треба премногу вештини за сликање. Доаѓа нова револуција на вкрстено зашивање! Во споредба со традиционалното вкрстено вез, овие вкрстени занаети усвојуваат rhinestones за да ги заменат иглините, што изгледа повеќе стереоскопско, пенливо и иновативно.- Белешка : Доаѓа без рамка.

Избор на клиент

Креативно чувари на монтирање на семплер на државата Ајова - вкрстено бод Новак
Креативно чувари на монтирање на семплер на државата Ајова - вкрстено бод

Семплер за вкрстено бод на државата Ајова Модел на вкрстено бод Големината на зашиена е 7,5 "квадратни на

DEN 0.33
Близначки лебеди во нане-квадрат од Волтер Крејн сметаше дека е шема на вкрстено бод Новак
Близначки лебеди во нане-квадрат од Волтер Крејн сметаше дека е шема на вкрстено бод

Спецификации на графиконите : Кога се зашиени на 14 решетки / броење : Завршената големина е : 14 инчи (196 шев

DEN 1.67
Сет на вкрстена бод на Ева Роуз, есен, преброена шема, 40 x 50 см Новак
Сет на вкрстена бод на Ева Роуз, есен, преброена шема, 40 x 50 см

Број на производителот : 12630 Број на производителот : 12630 Сет на вкрстена бод на Ева Роуз со есенска бројн�

DEN 1.33
Книга за 'рѓосани спомени од Стони Крик Новак
Книга за 'рѓосани спомени од Стони Крик

Карактеристики 5 различни обрасци Табела за конверзија во боја и насоки за општа вкрстена бод...

DEN 172.64
Гуангјуан Јога Мат Класичен Про Јога Мат ТПЕ Еко Пријателски Нелизгачки Фитнес Вежба Мат Новак
Гуангјуан Јога Мат Класичен Про Јога Мат ТПЕ Еко Пријателски Нелизгачки Фитнес Вежба Мат

Јога Мат Класичен Про Јога Мат ТПЕ Еко Пријателски Нелизгачки Фитнес Вежба Мат Затворање на бравата...

DEN 303.84
Оринко Оригиналс 2 Детали за лавовите од Анри Русо броеше обрасци за вкрстено бод Новак
Оринко Оригиналс 2 Детали за лавовите од Анри Русо броеше обрасци за вкрстено бод

Спецификации на графиконите : Кога се зашиени на 14 решетки / броење : Завршената големина е : 14 инчи (196 шев

DEN 1.33
5d дијамантски сликарство дневна соба вез за вкрстена бод пејзаж образец домашен декор Новак
5d дијамантски сликарство дневна соба вез за вкрстена бод пејзаж образец домашен декор

Материјал : смола+памук (не вклучува рамка) Големина : 4040см Област за залепување : Целосно Користете : Диј�

DEN 1.00
Упатства4квилтинг Водич За Цвест, 0.5Х2Х. 03125, Оригинална Верзија Новак
Упатства4квилтинг Водич За Цвест, 0.5Х2Х. 03125, Оригинална Верзија

Упатства4квилтингВодичи За Цвест Совршен водич за кога ја користите машината за шиење Наредете онолку �

DEN 2.00