Сјај - Трон [Додатоци За Беспилотни Летала] 1пар Миопија Очила Корективни Леќи Визија Миопија Кратковидни Очила Леќа ЗА Dji FPV Очила V2 [Замена]

Сјај - Трон [Додатоци За Беспилотни Летала] 1пар Миопија Очила Корективни Леќи Визија Миопија Кратковидни Очила Леќа ЗА Dji

DEN 1.67

Новак

Достапно за нарачка

Леќа од асферична смола : потенка и попроѕирна од сферичната леќа, видот е реален, а визуелниот ефект е поудобен. Висококвалитетни професионални леќи : асферичните леќи можат да ги намалат аберациите и нарушувањата и да имаат појасно и пошироко видно поле. Дизајн на позиција на картичката на рамката : тоа воопшто не влијае на прилагодувањето на интерпупиларното растојание, а левата и десната може да се прилагодат без пречки. Дебелината на рамката е само 5мм, не го допира носот или лицето. Име на производ : Миопија Очила Материјал : Пластична рамка + смола тежина на леќата : 4g (1 пар)Погоден ЗА ОЧИЛА За Летање Dji FPV Очила V2 Package листа : 1 Пар Леќи За Миопија Забелешка : FPV Очилата V2 не се вклучени.

Избор на клиент

Глобална визија Z-33 пена со мотоцикл со мотоцикл АТВ АТВ Возење МакБаскет Безбедност на скијачки очила Новак
Глобална визија Z-33 пена со мотоцикл со мотоцикл АТВ АТВ Возење МакБаскет Безбедност на скијачки очила

Рамка за поликарбонат (компјутер) Поликарбонат леќи Облога за обложување против магла Антимагла обложу

DEN 399.84
Очила за пливање на унисекс-детекс-дете Новак
Очила за пливање на унисекс-детекс-дете

40% термопластичен, 40% поликарбонат, 20% силикон Увезени Нашата најпродавана облека Мека, едноделна рамка..

DEN 2.67
Тир Младински Пена Младински Очила Новак
Тир Младински Пена Младински Очила

Поликарбонатни леќи меки дихтунзи од пена и природна латекс сплит гумена лента за глава Поликарбонат (К

DEN 0.33
ВР Очила ВР Тело Чувство Машина 4К Интелигентни 3Д Шлем Игра Конзола Дома Виртуелна Реалност Забава Опрема Новак
ВР Очила ВР Тело Чувство Машина 4К Интелигентни 3Д Шлем Игра Конзола Дома Виртуелна Реалност Забава Опрема

Нека имате извонредно искуство СО 3Д визуелна реалност Поголем дисплеј прави повеќе забава Компактна с�

DEN 13443.68
Очила за моторцикли со моторцикли со моторни очила Shuoliyan Anti-Fog Skigles Motocross Goggles Anticratch ATV очила UV400 Заштита Новак Попуст
Очила за моторцикли со моторцикли со моторни очила Shuoliyan Anti-Fog Skigles Motocross Goggles Anticratch ATV очила UV400 Заштита

100% УВ заштита гарантира дека сте заштитени од штетни зраци и е дизајниран за оние од вас кои сакаат на от

DEN 303.84
Фокс Рејсинг Главен Мотокрос Очила, Скитници Црно-Јасна Леќа Новак
Фокс Рејсинг Главен Мотокрос Очила, Скитници Црно-Јасна Леќа

Чистата Лексанска леќа нуди Ув Заштита Широк поглед за неспоредлива периферна визија Променливиот Сис�

DEN 559.20
Очила за пливање Zionor, G1 SE Swigming Hggles Anti-Fog за возрасни жени жени Новак
Очила за пливање Zionor, G1 SE Swigming Hggles Anti-Fog за возрасни жени жени

Увезени Поликарбонат леќи УВ облога за облога за заштита [Преглед на супер јасност под вода] Очилата за

DEN 1.33