АЛИСИСТЕР Менс Пливање Стебла Со Компресија Лагер И Патент Џеб Костим За Капење Сурфање Одбор Шорцеви Брзо Сува Костими За Капење

АЛИСИСТЕР Менс Пливање Стебла Со Компресија Лагер И Патент Џеб Костим За Капење Сурфање Одбор Шорцеви Брзо Сува Костими За Капење

DEN 527.84

Новак

Достапно за нарачка

95% Полиестер, 5% Спандекс. Произведено во САД или Увезено. Полиестер поставата. Велкро затворање. Машина или Рачно перење. ?‍♂️?️ ● Удобна Ткаенинаовие машки шорцеви за табла беа изработени од 95%полиестер+5%спандекс, има мало истегнување, користи ОБЛОГА ЗА DWR, има водоотпорна функција, upf 50+ заштита од сонце и брзо сува обвивка.Можете да уживате во фокусирањето на сурфањето. ?‍♂️?️ ● Професионален Дизајнмашките пливачки шорцеви со интегрирана лагер и вградена долна облека, кога е влажна, не е проѕирна и спречува шафе. Пријателски за кожата, тие се совршени за долги намотки и одговараат на вашата табла. ?‍♂️?♂● Функција за иновациистраничен џеб со патент со дупки за одвод и Јамка За Клучеви, лесен е за носење и извадете ги клучевите. Машкиот костим за капење има натопени врвки за влечење, дупки за вентилација со ласерско сечење за одводот и парче материјал за размавта со Велкро. ⛵ ⛵Совршено патување / Роденден / Меден Месец / подарок за Денот На Таткото за вашиот сопруг, момче, големи момчиња или дедо.Должина околу коленото, неговото лесно движење. ??Повеќе приликине треба да сурфате во ништо друго, оваа опција 2-во-1 е многу подобра за вашиот одмор.Погоден за сурфање, Рафтинг, Риболов, Кајак, Лизгање На Ролери, Секојдневен, Тренинг, Пешачење, Трчање, Пешачење и спортови со топка. ?‍♂️?️_Машина или рачно Перење, БЕЗ БЕЛИЛО.

Избор на клиент

Билабонг Машки Стандард 73 Про Одборкратко, 4-Насочно Истегнување На Перформансите, 20 Инчен Аутсем Новак
Билабонг Машки Стандард 73 Про Одборкратко, 4-Насочно Истегнување На Перформансите, 20 Инчен Аутсем

41% Рециклиран Полиестер, 36% Памук, 16% Органски Памук, 7% Еластан Увезени Затворање на вратоврската Машинск

DEN 2.33
Квиксилвер Машки Стандарден Оригинален Лак 18 Одбори Кратко Пливање Багажникот Костим За Капење Новак
Квиксилвер Машки Стандарден Оригинален Лак 18 Одбори Кратко Пливање Багажникот Костим За Капење

66% Полиестер, 20,0% Памук, 8,0% Коноп, 6,0% Еластан Увезени Затворање на врвка Машинско Перење Направено Подобр

DEN 352.80
Нонве Машка Спортска Облека Брзи Суви Шорцеви Со Поставата Новак
Нонве Машка Спортска Облека Брзи Суви Шорцеви Со Поставата

95% Полиестер, 5% Спандекс Увезени Затворање на ремени Мрежа Печатени Неврзан Појас, прилагодливи Ремени �

DEN 367.84
Машки Стебла За Пливање Во Ојоангл Брзи Суви Шорцеви На Табла За Плажа Костими За Капење Новак
Машки Стебла За Пливање Во Ојоангл Брзи Суви Шорцеви На Табла За Плажа Костими За Капење

100% Полиестер Увезени Еластично затворање Машинско Перење Ткаенина : мека, удобна и пријателска за кожат

DEN 0.67
Мажи Костим За Капење Стебла За Пливање Брзи Суви Шорцеви На Плажа - Сидро Брод Наутичко Море Новак
Мажи Костим За Капење Стебла За Пливање Брзи Суви Шорцеви На Плажа - Сидро Брод Наутичко Море

Еластична, Полиестер, Спандекс Затворање на врвка ПРИЈАТЕЛСКА И УДОБНА ЗА КОЖАТА : Врвната Полиестерска

DEN 3.00
Најк машки Костим За Капење Новак
Најк машки Костим За Капење

100% Полиестер Полиестер поставата Затворање на врвка Машинско Перење Најк Машки Лого Лента Пливање Бага

DEN 847.84
Спидо Женски Женски Тимски Шорцеви Новак
Спидо Женски Женски Тимски Шорцеви

92% Полиестер, 8% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење 4насочно истегнување...

DEN 549.44
Класични Машки Стебла За Пливање Шорцеви На Плажа Со Џебови Новак
Класични Машки Стебла За Пливање Шорцеви На Плажа Со Џебови

Еластична, Полиестер, Спандекс Затворање на врвка ПРИЈАТЕЛСКА И УДОБНА ЗА КОЖАТА : Врвната Полиестерска

DEN 2.33
Куфанди Машки Ковчези За Пливање Шорцеви За Брза Сува Табла Костим За Капење Костим За Капење Новак
Куфанди Машки Ковчези За Пливање Шорцеви За Брза Сува Табла Костим За Капење Костим За Капење

95% Полиестер, 5% Спандекс Увезени Еластично затворање Машинско перење и Миење Раце Брза Сува Ткаенина м

DEN 3.33