Womenенски џез чевли на Ринвека, патики со чипка - дама за дишење на воздухот, дама поделена единствена атлетска одење чевли за танцување платформа

Womenенски џез чевли на Ринвека, патики со чипка - дама за дишење на воздухот, дама поделена единствена атлетска одење чевли

DEN 543.84

Новак

Достапно за нарачка

Полиуретан ѓон. Меко и лесно да се свитка телото на чевлите : слободно извртувајте го телото на чевлите и одете слободно без воздржаност. VAMP е изработено од решение за дишење. Карактеристиките вклучуваат подлога јака, поддршка за лак, поддршка на Ахил, место за вртење и удобна стапало за меморија од пена. Полиуретан што не е спуштање ѓон : Долниот дизајн на текстурата ги подобрува перформансите против лизгање, а зафатот е добар. Овој чевли е погоден за џез, танц на чешма, уличен џез, Зумба, часови по аеробик, балет, народни танц и обука за танцување деца, подготвени за секоја сериозна сесија за танцување. Меко и лесно да се свитка телото на чевлите : слободно извртувајте го телото на чевлите и одете слободно без воздржаност. VAMP е изработено од решение за дишење. Карактеристиките вклучуваат подлога јака, поддршка за лак, поддршка на Ахил, место за вртење и удобна стапало за меморија од пена. Полиуретан што не е спуштање ѓон : Долниот дизајн на текстурата ги подобрува перформансите против лизгање, а зафатот е добар. Овој чевли е погоден за џез, танц на чешма, уличен џез, Зумба, часови по аеробик, балет, народни танц и обука за танцување деца, подготвени за секоја сериозна сесија за танцување.

Избор на клиент

Чевли за одење на мажите Азокин, џогирање на тениски обувки Фитнес пат трчање модни патики Новак
Чевли за одење на мажите Азокин, џогирање на тениски обувки Фитнес пат трчање модни патики

Гума ѓон Горна мрежа, Абсорбирање на пот, лесен дизајн за дополнителна удобност и мобилност Дишењето и у

DEN 2.00
Чевли за одење во тениски чевли за мажи во Гсигул, лесни модни патики, чевли за атлетски тренери Новак
Чевли за одење во тениски чевли за мажи во Гсигул, лесни модни патики, чевли за атлетски тренери

Ткаенина Увезени Гума ѓон Дизајн Дневни машки чевли за трчање и совршени за одење Уникатни чевли за трч

DEN 3.33
Чевли за трчање на машки WXQ удобни лесни чевли за одење на чевли за мрежни тренинзи обични спортски чевли Новак
Проет Женска Трепкачка Патика Новак
Проет Женска Трепкачка Патика

Платно Произведено во САД Или Увезено Гумен ѓон Петицата мери приближно 1,25" Класичен платно чипка со по�

DEN 3.00
Flekmanart жени дишеа обични чевли Ултра светло шупливо меко дно чевли за лето тренингот се лизга на чевли за одење Новак
Широки минималистички шишини патики на Витин Машки | Нулта капка ѓон | Оптимална релаксација Новак
Широки минималистички шишини патики на Витин Машки | Нулта капка ѓон | Оптимална релаксација

Гума ѓон Минималистичкиот обичен стил се среќава со природен начин на одење Широка кутија за пети што о�

DEN 671.84
Weuie чин-ап-обични чевли за мажи, чевли за чевли за чевли за чевли за чевли за чевли за чевли за одење во фитнес Новак