Море Куче 520082-1 Месинг Т-Рачка Мозоци Приклучок, 1 Пакет

Море Куче 520082-1 Месинг Т-Рачка Мозоци Приклучок, 1 Пакет

DEN 60.80

Новак

Достапно за нарачка

Т-рачка мозоци приклучок. Дијаметар на приклучокот : 1-1/4". Заклучување во насока на стрелките на часовникот, ослободување спротивно од Стрелките на Часовникот. Печат месинг И нитрилна Гумена Конструкција. Одлична отпорност на корозија и вибрации. Т-рачка мозоци приклучок. Дијаметар на приклучокот : 1-1/4". Заклучување во насока на стрелките на часовникот, ослободување спротивно од Стрелките на Часовникот. Печат месинг И нитрилна Гумена Конструкција. Одлична отпорност на корозија и вибрации. Приклучокот за одвод на т-рачка од месинг од морско куче е приклучок за одвод пресврт/вртење за заптивка отпорна на истекување. Свртете ја рачката т Во Насока на Стрелките на Часовникот за да ја заклучите на место и спротивно од Стрелките на Часовникот за да ја ослободите. Печатената конструкција од месинг и нитрилна гума обезбедува одлична отпорност на корозија и вибрации.

Избор на клиент

НДС 864ГМТЛ 5-Инчен Комплет За Одвод на Каналот Про Со Метална Решетка, 5 инчи, Сива Новак
НДС 864ГМТЛ 5-Инчен Комплет За Одвод на Каналот Про Со Метална Решетка, 5 инчи, Сива

Овој Комплет за одвод на Каналот Про серија вклучува 2 решетки од галванизиран Челик, одводот на каналот

DEN 137.60