Роземети Женски Чизми Јога Панталони, Панталони Со Висок Струк, Јога Панталони За Контрола На Стомакот за Вежбање

Роземети Женски Чизми Јога Панталони, Панталони Со Висок Струк, Јога Панталони За Контрола На Стомакот за Вежбање

DEN 319.84

Новак

Достапно за нарачка

85% Полиестер, 15% Спандекс. Увезени. Еластично затворање. Машинско Перење. ①Должини На рабовите● : постојат три должини на рабовите за избор на ситни и високи луѓе. €Длабок Внатрешен Џеб Q : Длабок внатрешен џеб на задниот дел од половината бенд е погодно да се одржи вашите пари, клучеви, картички и други предмети кога ќе се шопинг, вежбање или работа. ●Еластичен И Висок Струк ● Високиот еластичен појас ви дава доволно поддршка и контрола на томи кога го правите тоа sports.It исто така е доволно долго за да ја преобразите формата на нозете и да ја загреете. €Деликатно Шиење Q : Исклучителното шиење може да обезбеди квалитет на хеланките за одблесокот. Панталони за јога Со џебови се совршени за секојдневно носење, канцелариска работа, џогирање, пешачење, јога, вежбање, патување, велосипед, тенис, одбојка, фитнес, кардио или одмор.

Избор на клиент