Комплет за лифт за лифт, професионален комплет за перм за трепки брзо кревање на камшик за почетници+ мозолчиња закрпи starвездени хидроколоидни акни закрпи за покри

Комплет за лифт за лифт, професионален комплет за перм за трепки брзо кревање на камшик за почетници+ мозолчиња закрпи starвездени

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Професионален комплет за перм за трепки - комплетот за лифт за камшик вклучува течен сет на бранови со виткање, алатки за кревање на камшик, лепенка за очи и четка за микро маскара. Ние сме дизајнирани да обезбедиме резултати од професионален квалитет, давајќи ви изглед на наставки без кавга или цена. Трајни и долготрајни-комплетот за лифт за лифт и комплетите за кревање на трепките се долготрајни и можат да траат 5-8 недели, намалувајќи ја потребата за чести допири. После пропустливоста, очите изгледаат големи и убави, трепките се природно кадрави, густи и долги. Може да постигнете резултати од квалитетен салон. Лесен за употреба и брза и ефикасна - Погодна за сите должини и форми на камшик и влошки за кревање со различни степени на виткање. Едноставно изберете ја подлогата за лифт што најдобро одговара на формата на очите и потоа добива неверојатни кренати резултати. Комплетите за кревање на трепките се брзи и ефикасни, обезбедувајќи зачудувачки резултати за дури 30 минути. Симпатична и силна : Запознајте лепенка во форма на starвезда што е направена за испорака. Клиничка јачина на хидроколоиди закрпи на акни ќе помогнат во апсорбирање на течноста, намалување на воспалението и да се намалат местата додека изгледате симпатично!. Работи брзо : Вашите закрпи на акни работат за 6 до 8 часа. Можете да го подобрите погледот преку ноќ без да се појави. Тестирано да биде нежно на чувствителна кожа. Професионален комплет за перм за трепки - комплетот за лифт за камшик вклучува течен сет на бранови со виткање, алатки за кревање на камшик, лепенка за очи и четка за микро маскара. Ние сме дизајнирани да обезбедиме резултати од професионален квалитет, давајќи ви изглед на наставки без кавга или цена. Професионален комплет за перм за трепки - комплетот за лифт за камшик вклучува течен сет на бранови со виткање, алатки за кревање на камшик, лепенка за очи и четка за микро маскара. Ние сме дизајнирани да обезбедиме резултати од професионален квалитет, давајќи ви изглед на наставки без кавга или цена. Опис : Комплет за лифт за камшик Илустрирајте : 1- Заштита на очите - Изолирајте ги горните и долните трепки и заштитете ги очите 2- Очи за чистење - чиста маст за кожа на очите со агент #4 3- Силиконска подлога - Лепак од внатрешноста на сончогледот за 5 -10 секунди ќе се вклопи на очниот капак со лепак 4-аплицирање- нанесете лепак за трепки на силиконската подлога 5- трепките на четката- четкајте ги трепките нагоре со y-четка за да одговара на силиконската подлога 6- Агент за пеглање- Нанесете агент за пеглање #1 1 1) #1 1) бр Рамномерно и покријте со заштитна обвивка Чекајте 5-10 минути за свеж филм 7- Нанесете фиксативен- нанесете фиксативен #2 и покријте го со пластична обвивка почекајте 5-10 минути 8- Лепак за чистење- чист преостанат лепак со детергент #4 Нежно извадете го работ Од сончогледот 9- Негувајте ги трепките - нанесете го агентот за исхрана#3 и чекате суви додатоци : лажни трепки лепак*1 perm*1 фиксација*1 inutrition*1 чистач*1 четка за трепки*5 Мал памучен брис*5 Голем памучен брис*5 Четка во облик на Y*2 силиконска подлога за трепки*5 (S / M / M1 / ​​M2 / L големина) лента за трепки*1 база на пена*1 картон*1 закрпи за очи*3 starвездени лекови за лекување на акни Карактеристики Безбедно, нежно и брзо заздравување за Сите возрасти и типови на кожа како да се користат измијте го лицето и погодената област и да се исуши. Ставете ја лепенката на самото место држејќи го додека не се обезбеди и заглави на кожата. Оставете го за 4-8 часа или облечете ја лепенката преку ноќ за најдобри резултати. Додатоци : Закрпи на Pimвездени мозолчиња*1 сет.

Избор на клиент

Mënaji 911 гел за очи, 1 fl oz Новак Попуст
Mënaji 911 гел за очи, 1 fl oz

Освежува како минимраз пакет, веднаш ги лади подуени очи Совршен лек за подуени очи, темни кругови, алер�

DEN 416.00