Поттикне хартија бела случај 2018 Ослободување 10-Та Генерација-Стп Кожа Паметен Капак Со Автоматско Будење/Спиење

Поттикне хартија бела случај 2018 Ослободување 10-Та Генерација-Стп Кожа Паметен Капак Со Автоматско Будење/Спиење

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Ве молиме Имајте Предвид Дека Овој тенок случај одговара само на 6" Поттикне Хартија Бела (10-Та Генерација) 2018 (Модел Бр. PQ94 WIF), ве Молиме проверете Го Моделот Бр. на задниот Дел од Вашиот Поттикне пред поставување на цел. ●Функција за автоматско Будење/ Спиење●Разбудете го или ставете го вашиот нов поттикне да спие со отворање или затворање на капакот.Поттикне покритие брзо реагира, може да заштеди енергија, нека опремата работи подолго. ●Исклучителен дизајн на шаблони е достапен во различни модни и забавни стилови на модели по ваш избор. Тоа го прави Вашиот Поттикне многу убава уникатна заштита красат вашиот уред. Quoll-Protection®Premium pu кожни надворешни и микрофибер внатрешни карактеристики тенок, мек и издржлив, обезбедувајќи му на вашиот таблет најдобра заштита од удари, прашина, оштетувања и Гребнатини Внатрешноста На Микрофибер Додава Удобност и Го Штити Вашиот Екран и Го Одржува Чист. ①Купете Со Доверба Ако имате проблеми со квалитетот Или ако имате какви било прашања, не двоумете се да не контактирате прв пат. Опис : Име : случај За 6 " Целосно нов Kindle Paperwhite (10-Ти Генерал) 2018 (модел : PQ94 WIF)Материјал : Pu Leather Package Вклучува : 1 x Случај За Поттикне.Бои и Модели : Достапни во различни светли бои и модел за вашиот избор.Прецизни Исечоци : Прецизните исечоци овозможуваат целосен пристап до сите карактеристики(копчиња,звучници,камери)Целосна Заштита : случај Отпорен на Удари за заштита од удари и капки,од абразија,гребнатини,нечистотија и оштетувања.Имате прашања? Контактирајте не 1.Дали функционира функцијата За Автоматско будење/спиење?Функција за автоматско Будење/Спиење : Автоматски се буди и го става вашето поттикнување да спие со отворање или затворање на корицата, исто како книга.2.Како да знам кој модел и генерација е Мојот е-читач?Одете во Поставки/Опции На Уредот/Модел На Уред.

Избор на клиент

Случај За Целосно Ново Покритие Отпорно На Удари Од Кожа Поттикне Со Автоматско Спиење/Будење, Жена Читање Новак
за 6 Поттикне Хартија-Со Рака Ремен Ослободен Случај TPU, Со Автоматско Спиење/Будење Новак
за 6 Поттикне Хартија-Со Рака Ремен Ослободен Случај TPU, Со Автоматско Спиење/Будење

●ЗАБЕЛЕШКА●Само за 6" Поттикне хартија бела 10Та Генерација, 2018 Модел Ослободување Бр PQ94 WIF, ве Молиме љу�

DEN 2.00