Стоматолошка САД 2801 БУРНИЧЕРС Б18

Стоматолошка САД 2801 БУРНИЧЕРС Б18

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Стоматолозите можат да испорачаат прецизен третман со удобност за сите пациенти со нашите инструменти. Стоматолошката САД го зголемува нивото на третман на топлина на оценка на тврдост 50-55. Правилно свиткување на секој врв, од 1 до 6 пати, за да се осигураат правилни квалитети на употреба. Купување на најквалитетни материјали. Квалификувани техничари ги произведуваат формите на секој врв. Стоматолошка САД 2801 Буршис Б18.

Избор на клиент

SLSFJLKJ сет на чаша за четки за заби за миење на устата за миење на устата Новак
SLSFJLKJ сет на чаша за четки за заби за миење на устата за миење на устата

Постојано место, едноставно и удобно, не е лесно да се падне Чаша за четкање од типот на рачката, функцио�

DEN 3833.92
Ауромер Ајурведик Нејм избира - 100 чепкалки за заби - случај од 12 Новак
Ауромер Ајурведик Нејм избира - 100 чепкалки за заби - случај од 12

Неим нанесени чепкалки за заби : четки за заби од бреза, нанесени со екстракт од кора од кора и други моќн

DEN 3.33
DSHGDJF бања со пет парчиња поставени пар четкање заби за заби чаша чаша керамички свадбен подарок Новак
DSHGDJF бања со пет парчиња поставени пар четкање заби за заби чаша чаша керамички свадбен подарок

Уреден аранжман за заби за заби Без удирање / наопаку од мозоци / класифицирано складирање Исклучител�

DEN 900.80
NSKR HPS Dental Gutta Percha-Points Cutter Заби заби за заби за гума за гуми за заби со 4 совети Новак
NSKR HPS Dental Gutta Percha-Points Cutter Заби заби за заби за гума за гуми за заби со 4 совети

Брзо загревање, најголема температура од 260º C иглата за треска може да се стерилизира со висока темпера�

DEN 2.00
Лаја увезува врвот на коренот, изберете Хауард 4 Новак
Лаја увезува врвот на коренот, изберете Хауард 4

Совет за корен изберете Хауард #4 Направено од не'рѓосувачки челик Исти инструменти како на сликата...

DEN 326.24
Депресори на јазик 6 /стерилна 100/кутија, 10 bx/case Новак
Депресори на јазик 6 /стерилна 100/кутија, 10 bx/case

СТЕРИЛНА 100 / кутија, 10 кутии / кутија (1.000 депресори на јазик) Депресорите на јазиците имаат прецизно нам�

DEN 1119.84
Ainsworth + Endodontic Click Clicps + Stoke Clamp G.S Instrument Новак
Ainsworth + Endodontic Click Clicps + Stoke Clamp G.S Instrument

Инструментите G.S само што се продаваат од онлајн продавницата G.S Ainsworth + Endodontic Clamp + Stoke Clamp G.S Instrument Направе

DEN 395.20
ДДП огледало се справи со колото 24 Новак
ДДП огледало се справи со колото 24

Рачка на огледалото на ДДП #24 Направено од не'рѓосувачки челик Исто како и сликата Количина : 1 Исто како �

DEN 425.60
ДДП Нова премија германско одделение 38 ПЦС Екстракција Новак
ДДП Нова премија германско одделение 38 ПЦС Екстракција

Нова премија германско одделение 38 ПЦС екстракција на забивање на екстракција на заби на лифтови (сите �

DEN 239.84